Żonaci faceci i ich fantazje erotyczne

"Fantazje erotyczne facetów singli nie różnią się specjalnie od fantazji facetów żonatych. Tak, myślimy o innych kobietach. Tak, wyobrażamy je sobie nago, jak uprawiają z nami seks" – zdradził nam nasz redakcyjny kolega. Sprawdziłyśmy jakie są to fantazje i czy mogą prowadzić do zdrady.

| Data aktualizacji: 2021-03-12
seks fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Byłoby naiwnością sądzić, że nasze mózgi – tak męskie, jak i kobiece – zaczynają inaczej funkcjonować po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”. Owszem, wiele rzeczy się zmienia, ale seksualne fantazje pozostają, ba, czasem nawet wzbogacają się o dodatkowe elementy, w zależności od tego, jak wygląda nasz seks w realu.

W 2014 roku szerokie badania opublikowane w „The Journal of Sexual Medicine” pokazały, że 83% facetów w związkach fantazjuje o seksie z inną kobietą. Nie chodzi o to, że podczas seksu w sypialni wyobrażają sobie inną partnerkę - tam jesteśmy zbyt zajęci. To są raczej mgnienia, krótsze lub dłuższe chwile, gdy umysł przyjemnie błądzi, a na południu zaczyna krążyć krew.

Nie pytajcie nas o to, bo i tak skłamiemy. Nie skłamiemy natomiast mówiąc, że w żadnym razie nie jest to ucieczka, jakaś alternatywa do związku, w którym jesteśmy. Nie. To nadrealny świat, sen na jawie,w którym wszystkie piękne, nieosiągalne kobiety chcą uprawiać z nami seks, zawsze i wszędzie, a my mamy odwagę po nie sięgać. Piękny sen, nie budźcie nas.

Zobacz też o czym marzą faceci podczas seksu i dowiedz się, jakie korzyści z niego płyną.

mężczyzna fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Wszystkie byłe

Fantazja

Zwłaszcza te pierwsze z wystawaniem pod domem, godzinnymi pożegnaniami po spacerze, całowaniem do utraty tchu, seksem pod nieobecność rodziców, dość nieporadnym i nieśmiałym, ale za to podniecającym jak diabli, ech... Jest co wspominać i fantazjować.

Niektóre twarze nieco się zatarły w pamięci (dziwne, bo inne części ciała wcale nie), żaden związek nie przetrwał, ale też nie skończył się na tyle dramatycznie, by teraz, po wielu latach, nie można go było wspominać wyłącznie miło.

Ciekawe, co by było, gdyby nam się udało, ciekawe, czy nadal uważa, feministka jedna, że seks oralny odziera ją z godności, ciekawe co u tej, co u tamtej. O, albo ta z nogami do nieba – ciekawe.

Rzeczywistość

Media społecznościowe, będące jednym Wielkim Strażnikiem Pamięci, okazały się, paradoksalnie, wielkim mordercą wspomnień. Obrazy sprzed lat, troskliwie pielęgnowane w zakątkach umysłu, zostały zalane potopem obrazów współczesnych, tonami zdjęć z wakacji, z dziećmi, z psem i z moim Misiaczkiem w Hurghadzie. Zuckerberg, oddawaj moje wspomnienia, w których wszyscy byliśmy piękni i młodzi!

kobiety fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Młoda panienka

Fantazja

To klasyk. Ona chłonna wszystkiego, niewinna, świeża, z rozkwitającą kobiecością, ciekawa nowych doznań – także intelektualnych – słuchająca z uwagą i zakochana. On spokojny i wyważony, z bagażem doświadczeń przeróżnych, o których nie lubi mówić, za to z silnym zacięciem pedagogicznym.

Mistrz i Małgorzata, nauczyciel i uczennica – oto praojciec i pramatka wszystkich męskich fantazji. Zacięcie pedagogiczne znajduje swój najpełniejszy wyraz, oczywiście, w łóżku – bo niby gdzie ma znajdować, w parku? – i tam przekazujemy młodości całą, pieczołowicie gromadzoną przez całe życie, wiedzę. Ten podziw w oczach, ta wdzięczność, ten zachwyt, ta zwinność – bezcenne.

Rzeczywistość

Ten archetyp śni się fantastycznie, ale bywa różnie. Gdzie bowiem ten żonaty, powiedzmy czterdziestoparolatek, ma te małolaty poznawać? Na drzwiach otwartych w liceum swojej córki? Dajcie spokój.

Poza tym w meczu między niedoświadczoną a doświadczoną kochanką faceci częściej wybierają tę drugą.

seks fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Koleżanka z pracy

Fantazja

Spotykamy się codziennie, śmiejemy się razem, mamy wspólne problemy, które razem rozwiązujemy, znamy wasze perfumy, nowe fryzury, sukienki, patrzymy na wasze piękne piersi i pośladki, czasem nawet flirtujemy – czy to nie jest obiecujący wstęp do seksu na stole konferencyjnym? No, bez dwóch zdań, jest.

Tak przynajmniej uważa 82% żonatych mężczyzn, których fantazje o biurowym seksie opisał „The Journal of Sexual Medicine”. Można tu mówić o pewnej intuicji, ponieważ 23% kobiet, wg badań Pentora, uważa romans i seks z kolegą z pracy za dopuszczalne zachowania. A 7% nie ma zdania, więc drzwi do perswazji są otwarte.

Dodajmy jeszcze, że współpracownik – oprócz aktorów i celebrytów – jest najczęstszym obiektem seksualnych fantazji obu płci, to i może o człowieku też fantazjują, ha! Miło, że ktoś, oprócz własnej żony lub męża, chce nas jeszcze oglądać nago.

Rzeczywistość

Ta uczy, że większość biurowych romansów i wspólna gimnastyka na służbowych wyjazdach nie kończą się dobrze. Na początku nazywa się to „romans”, na końcu „seksualne molestowanie”.

mężczyzna fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Opiekunka do dziecka

Fantazja

Wiemy, wiemy, niezbyt to poprawnościowe i cywilizowane, ale co poradzisz – fajnie jest sobie pofantazjować. Dziewczyna do opieki, gorąca sąsiadka, którą widać, przebierającą się, przez okno, zawsze dyspozycyjna sekretarka to odpowiednik waszego umięśnionego czyściciela basenów, który w ogrodniczkach, z kroplami potu na torsie, przychodzi powiedzieć, że już skończył, a wy zapraszacie go na zimną lemoniadę do pustego domu.

Zatrudniona przez nas niania daje nam poczucie władzy, bycia panem na zamku, ustosunkowanego, bogatego, z cygarem i szklaneczką porto po kolacji. W połączeniu z naszą urodą i inteligencją daje to tak potężny seksualny koktajl, że biedna dziewczyna nie jest w stanie nam się oprzeć i spełnia wszystkie nasze zachcianki. No co? Fantazja, jak fantazja.

Rzeczywistość

Po pierwsze, nie mamy opiekunki, a nawet gdy mieliśmy, to mądrość mojej żony kazała jej wybrać ze wszystkich kandydatek tę najtęższą, z najbardziej nienachalną urodą, jak to tylko możliwe. Tak się zabija marzenia. O.

kobieta, lizak fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Tajemnicza nieznajoma

Fantazja

Według seksuologów męskie fantazje podczas masturbacji zawsze mają twarz i dotyczą seksu już przebytego (korzystając z okazji, chcę pozdrowić Danusię), a kobieca autoerotyka niekoniecznie.

W cytowanym już „The Journal of Sexual Medicine” 73% facetów fantazjuje o seksie z nieznajomą, najchętniej bizneswoman, z którą jedziemy do niej i tam doprowadzamy ją do spazmatycznego orgazmu.

Ta bizneswoman jest zapewne symbolem władzy, którą się przejmuje, i niedostępności, którą się lekceważy, więc jest w tej fantazji solidna doza odwetu – być może za krzywdy wyrządzone przez szefową w pracy. Tak czy owak, nauka nie kłamie, ale żeby aż 73% z nas było gnębionych? Co się wyprawia z tym światem!

Rzeczywistość

Fantazji się nie komentuje, bo, jak wiadomo, z realnością nie mają wiele wspólnego. Z drugiej strony może łatwiej przełknąć, że myślimy o nieznajomej, bo w rankingu naukowców o męskich fantazjach wasze najlepsze przyjaciółki są dość wysoko na liście. Sorry, to tylko mózg.

Zobacz również:
REKLAMA