Udany seks: zaskocz go w łóżku

Myślicie, że udany seks wymaga romantyzmu i spontaniczności? Pewnie to nie zaszkodzi, ale warto pamiętać, że każda improwizacja najlepiej udaje się wtedy, gdy ją dobrze przygotujemy. Zrób ten pierwszy krok i zaskocz swojego partnera w sypialni.

seks fot. conrado 2015/shutterstock.com
fot. conrado 2015/shutterstock.com

Wiele z nas ma w głowie spis rzeczy, które chciałaby zrobić w życiu. Na przykład ukończyć triathlon, popływać z delfinami itp. Zwykle jest to jakieś pojedyncze ekstraprzeżycie do zaliczenia. Rzadko jednak takie plany robimy w odniesieniu do naszej codzienności. Na przykład do seksu.

Będzie co ma być, myślisz? Nie, seks może być znacznie bardziej ekscytujący, jeżeli zaczniesz podchodzić do niego z taką samą pasją i zaangażowaniem, jak do realizacji wszystkich innych życiowych celów. Chcesz odmiany? Zaplanuj ją.

Udany seks - po treningu

Badania opublikowane w „Journal of Sexual Medicine” dowodzą, że kobiety doznają gwałtownego zwiększenia ukrwienia genitaliów po 20-minutowej sesji kardio, ale niestety po 30 minutach ukrwienie wraca do stanu normalnego.

Zaraz po przyjściu do domu wskocz razem ze swoim chłopakiem pod prysznic na szybki numerek. Stańcie twarzą w twarz – Ty opierasz się plecami o ścianę i unosisz jedną nogę, przekładając ją przez jego przedramię. Zasugeruj, by zamiast pchnięć, starał się wykonywać koliste ruchy biodrami – to zmniejszy ryzyko poślizgu. Na listę zakupów wpisz matę antypoślizgową.

Udany seks - przejmij stery

Przy tej pozycji twerking wydaje się nudny. Pochyl się do przodu i oprzyj dłonie na ziemi (dla tych, które chodzą na jogę – to pozycja psa). Twój facet staje za Tobą w rozkroku, opierając dłonie na Twoich udach. Gdy już wejdzie w Ciebie, możesz sama kontrolować ruchy, wspinając się na palce i opuszczając oraz poruszając pośladkami do przodu i do tyłu.

Ta pozycja sprawia, że masz pełną kontrolę nad całością akcji, a w dodatku ułatwia partnerowi dosięgnięcie magicznego punktu G. Poza tym jego dłonie mają pełny dostęp do Twojej łechtaczki i lepiej niech zrobi z tego użytek.

trening siłowy fot. Kzenon 2015/shutterstock.com
fot. Kzenon 2015/shutterstock.com

Łamanie schematów w sypialni przynosi nowe doznania, ale zanim do tego dojdzie, warto zadbać o Waszą intymność, bo im jest jej więcej, tym silniejsza jest więź między partnerami. Poznaj kilka skutecznych sposobów na udany seks.

Udany seks - obejrzyjcie film

Przez wiele lat utrzymywano, że to faceci są wzrokowcami i dlatego tylko na nich działają erotyczne filmy. Błąd. Badania z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury mierzącej reakcje ciała wykazały, że kobiety oglądające erotykę pobudzają się seksualnie w podobnym stopniu jak mężczyźni.

Nie ma jednak pewności, że akurat ten sam rodzaj filmów będzie w tym samym stopniu podniecający dla was obojga. Planując wieczór filmowy, umówcie się, że oglądacie na zmianę film, który wybierasz Ty, i film, który wybiera on.

Możecie dowiedzieć się zaskakujących rzeczy o swoich upodobaniach. I uwaga: to, że Ty lubisz filmy z lesbijkami, nie oznacza, że jesteś bi. Ty po prostu chcesz być tak pieszczona i niech Twój partner lepiej dokładnie się temu przyjrzy.

Udany seks - Skype

Twój partner wyjechał na jakiś czas i pozostaje wam wieczorna rozmowa przez sieć? Wyjazd nie jest żadnym usprawiedliwieniem, aby nie uprawiać seksu. Umawiajcie się wieczorem na seksualną sesję na Skype’a.

Nalej sobie kieliszek wina, a on niech zrobi to samo. Załóż seksowną bieliznę i zrób dla niego rasowy striptiz. Pokaż mu, co lubisz, jak lubisz być dotykana. Możesz odegrać jakąś rolę i opowiedzieć mu pikantną historię.

Seks bez możliwości dotknięcia może być nowym doświadczeniem, bo ludzie na odległość są bardziej śmiali i wyzwoleni niż wtedy, gdy partner jest obok. A tęsknota zaostrza apetyt i wzmaga pożądanie. I sprawi, że partner tej nocy będzie śnił o Tobie, a nie o jakiejś nowo poznanej w delegacji szefowej marketingu. 

para fot. racorn 2015/shutterstock.com
fot. racorn 2015/shutterstock.com

Udany seks - wszystko wolno

Wskoczcie do łóżka i gdy on w Ciebie wejdzie, pieśćcie się, całujcie, dotykajcie, ale jego biodra niech pozostają nieruchome. Nie ma pośpiechu. Starajcie się pieścić jak najwolniej. I zatrzymywać się tuż przed eksplozją. Odczekać chwilę i znowu.

Dla niego to ćwiczenie na wytrzymałość i samokontrolę. A dla Ciebie na odkrycie, że Twoja pochwa potrafi  wziąć sprawy w swoje ręce (właściwie nie wiem, czy to dobre określenie) i przejąć kontrolę. Po pewnym czasie sama poczujesz rytmiczne skurcze, które poprzedzają orgazm. Twój partner też je poczuje i dojdziecie do finału jednocześnie.

Udany seks - high tech

Wypróbujcie naprawdę nowoczesny wibrator ze stymulatorem łechtaczki (www.sklep-intymny.pl). Ten wibrator ma dwa silniczki – jeden stymuluje punkt G, a drugi łechtaczkę. W dodatku jest miły w dotyku, bardzo gładki, wykonany z silikonu medycznego, który Cię na pewno nie uczuli.

I skoro już jesteśmy przy zakupach – pamiętaj o lubrykantach. My polecamy te na bazie wody albo silikonu. Te na bazie wody lepiej sprawdzają się, gdy używacie gadżetów, bo silikonowe żele mogą uszkadzać powierzchnię zabawek. Natomiast świetnie nadają się do zabaw pod prysznicem. 

seks, para, drapanie ftelkov / shutterstock.com
fot. ftelkov 2015/shutterstock.com

Udany seks - na lody

Dodaj nieoczekiwany element do pieszczot oralnych. Przygotuj przy łóżku miseczkę z kostkami lodu. Pieść go ustami jak zwykle, a gdy już będzie bardzo rozgrzany, włóż do ust kostkę lodu i kontynuuj pieszczotę, przesuwając językiem lód dookoła jego penisa.

Nagła zmiana temperatury w nowy sposób pobudzi zakończenia nerwowe w jego skórze. To coś jak skok do zimnego basenu po wygrzaniu się w saunie.

Udany seks - łapki pająka

To określenie francuskiego masażu erotycznego za pomocą opuszków palców, niemal bez dotykania ciała. Chodzi o stymulację włosków na wszystkich wrażliwych miejscach ciała – piersiach, karku, brzuchu, wewnętrznej stronie ramion i ud, pachach, stopach, genitaliach. Twój partner może Ci to robić ręką, piórkiem, może i wibratorem. Pozostawiamy pole do eksperymentowania.

ZOBACZ TEŻ: 7 najlepszych wibratorów [sprytne i piękne]

Zobacz również:
REKLAMA