Szybki numerek oczami facetów [opinie czytelników MH]

Umówmy się: chociaż długie sesje w łóżku mogą dostarczać nam nieziemskich wrażeń, nie zawsze mamy na to czas. Co innego szybki numerek. Zapytałyśmy kilku mężczyzn, dlaczego warto znaleźć chwilę na seks w wersji instant.

szybki numerek, seks fot. shutterstock.com
Szybki numerek przed pracą?

Czytelnicy zaprzyjaźnionego czasopisma Men’s Health powiedzieli nam, dlaczego szybki numerek jest taki fantastyczny. Wygląda na to, że kombinacja adrenaliny z przyzwoleniem partnerki na to, by ją „wziąć tu i teraz”, to potężny afrodyzjak. Poniżej zebrałyśmy kilka najciekawszych wypowiedzi:

  • „Myślę, że w ten sposób najlepiej okazuję swojej dziewczynie, jak bardzo mnie kręci. Tak, że po prostu nie mogę się powstrzymać”.
  • „Przyspiesza tętno, poprawia nastrój, spala kalorie. Czuję się sto razy lepiej niż po bieganiu i dlatego na ogół już je sobie odpuszczam”.
  • „Szybki numer z moją dziewczyną przed wyjściem to dobry początek piątkowego wieczoru. Potem, jak już jesteśmy wśród ludzi, lubię na nią patrzeć i myśleć o tym, co wcześniej robiłem z tą ekstralaską”.
  • „Lubię uprawiać seks w takich miejscach, gdzie mogą nas złapać. To jest dobry zamiennik sportów ekstremalnych”.
  • „Najlepszy, najskuteczniejszy sposób na stres, jaki znam. A już idealne przed publicznymi występami”.
  • „Szybkie numerki przypominają mi czasy, kiedy nie mieliśmy własnego mieszkania i po prostu korzystaliśmy z każdej nadarzającej się okazji. Łóżko jest fajne, ale plener zabawniejszy”.
  • „Ona lubi poprzytulać się ot tak, bez okazji, a ja lubię pójść trochę dalej. To prawie to samo”.

Koniecznie przeczytaj też, dlaczego także z punktu widzenia kobiet szybkie numerki to świetna sprawa.

WH 10/2016

Zobacz również:
REKLAMA