Śniadanie w łóżku a udany związek i inne ciekawostki o seksie

Pokażemy Ci jeden z najłatwiejszych sposobów na udany związek. Wyjaśnimy, dlaczego nie warto wyczekiwać na jego oświadczyny i sprawdzimy, w jakim wieku jest nam najlepiej w łóżku. Oto najnowsze doniesienia naukowe dotyczące seksu i związków!

śniadanie w łóżku fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Razem w łóżku

Masz czasami wyrzuty sumienia, że nie kochacie się już tak często, jak kiedyś? Nie warto. Jak wynika z ostatniego badania opublikowanego w „Journal of Family Psychology”, zadowolenie poprawia... samo spanie ze sobą. Pary, które więcej czasu spędzają w pościeli, rzadziej się kłócą i są bardziej optymistyczne. Dlatego w weekend, jeśli nie będziecie mieć ochoty na amory, pomyślcie chociaż o śniadaniu w łóżku. Przyjemna wizja, prawda?

Przepis na to, aby po śniadaniu zabrać się za innego rodzaju konsumpcję? Zapach magnolii albo jaśminu. Oba działają pobudzająco. A przygotowując śniadanie, zadbajcie, by na talerzy wylądowały te produkty zwiększające libido.

randka fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Raz, a dobrze

Istnieje prosty sposób, aby o 14% zwiększyć szansę, że za 10 lat dalej będziecie ze sobą. Jaki? Wystarczy, że raz w miesiącu umówicie się na randkę. Bez telefonów, znajomych czy dzieci. Do takich wniosków doszli przedstawiciele Marriage Foundation po analizie danych z całego świata. Wybierzcie się do kina, na kolację albo do teatru. Chodzi po prostu o to, abyście nie spędzili tego wieczoru jak zwykle. Co Ty na to?

ślub, wesele, zaręczyny, panna młoda, związek, para fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Czy to już czas na pierścionek?

Zastanawiasz się, kiedy Twój luby przyklęknie i wreszcie zapyta, czy zostaniesz jego żoną? Może nie warto tak nerwowo wyczekiwać. Jak donoszą naukowcy z University of Kent, jeśli chodzi o zdrady, nie ma różnicy między tymi, którzy są w związku małżeńskim, a tymi, którzy żyją w związku nieformalnym. Dlatego nie traktuj tego zwlekania jako dowodu na to, że on nie jest do Ciebie przywiązany.

Wykonaj nasz test i sprawdź, kiedy on się oświadczy. Gwarancji nie dajemy, ale założymy się o kawałek weselnego tortu, że nie miniemy się wiele z prawdą.

uśmiechnięta kobieta fot. Alliance 2015/shutterstock.com
fot. Alliance 2015/shutterstock.com

W jakim wieku jest najlepiej?

45 – w tym wieku, jak donoszą badacze z University of Pitt sbourgh, mamy czerpać największą radość z seksu. Dlaczego? Bo wtedy zyskujemy pewność siebie i jasno mówimy, czego chcemy.

ZOBACZ KONIECZNIE: Rozwiązujemy najczęstsze problemy łóżkowe [problemy z osiągnięciem orgazmu, erekcją i spadkiem libido]

REKLAMA