Skuteczne sposoby na udany seks

Seks może być znacznie bardziej ekscytujący, jeżeli zaczniesz podchodzić do niego z pasją. Zadbajcie o Waszą intymność, bo im jest jej więcej, tym silniejsza jest więź między partnerami. A łamanie schematów w sypialni dodatkowo przynosi nowe doznania. Gotowa na dobry seks?

kobieta i mężczyzna fot. Kudla 2015/shutterstock.com
fot. Kudla 2015/shutterstock.com

Udany seks a intymność

Nie bez przyczyny to się nazywa intymność – to sfera zarezerwowana tylko dla was. Im jest jej więcej, tym silniejsza jest więź między partnerami.

Język

Stwórzcie własny język, własne określenia, taki kod, którego używacie tylko w łóżku. Te słowa na zasadzie warunkowania staną się dodatkowym wyzwalaczem erotycznego pobudzenia.

Miejsce

Sypialnia ma być waszym bezpiecznym terytorium. Im bardziej zadbacie o komfort oraz wyciszenie ścian (istotne w nowych budynkach), tym lepszy będzie wasz seks.

Ciche dni

Łatwo mówić, wiemy, ale pary, które sobie założyły, że nie będą zasypiać pokłócone, tylko najpierw się pogodzą, mają lepszy seks. Konflikty, zarówno te błahe, jak i poważne rodzą się codziennie, dlatego ważne jest, abyś umiała czasem iść na kompromis. Zobacz, jak się kłócić w sposób konstruktywny.

fot. shutterstock.com fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Udany seks a eksperymenty

Wyjście poza swoją sferę komfortu otwiera nas i przynosi nowe doznania.

We czwórkę

Wstaw do sypialni duże lustro. Możliwość oglądania siebie łączy w sobie podniecające uczucie bycia obserwowanym i podglądania innych. Orgia w wersji light.

Zmiana ról

W 90% przypadków to facet inicjuje seks. Umówcie się, że dzisiaj Ty go uwodzisz, a on ma pozostawać niewzruszony tak długo, jak wytrzyma.

Szybki numer

Spróbujcie znów umówić się na randkę w porze lunchu, tym razem w samochodzie zaparkowanym w zaciszu, i doprowadzić do orgazmu bez zdejmowania ubrań

Poker rozbierany

Hazard aktywizuje te same ośrodki w mózgu, co narkotyki i seks. Zagrajcie wieczorem w pokera. Przegrywający ma spełnić 3 życzenia zwycięzcy.

Zobacz też więcej sposobów na to, jak zaskoczyć partnera w sypialni. W końcu każda improwizacja najlepiej udaje się wtedy, gdy ją dobrze przygotujemy.

WH 04/2015

REKLAMA