Pozycje seksualne: na pieska

Seksualna ankieta przeprowadzona na stronie MH wykazała, że zarówno panie, jak i panowie uwielbiają seks na pieska. Ta pozycja do kochania gwarantuje silne doznania, a więc i spore szanse na orgazm. Pokaż mu, że byłaś niegrzeczna dziewczynką i tej nocy wypróbujcie pozycję na pieska.

pozycje seksualne fot. shutterstock.com

Układ

Ankieta przeprowadzona na stronie Men’s Health wykazała, że jest to pozycja najlepiej oceniana przez nasze Czytelniczki. Aż 96% kobiet i 92% mężczyzn przyznało, że kochają się w ten sposób regularnie.

Jak się do tego zabrać? Ty jesteś w pozycji na czworaka z wyprostowanymi lub ugiętymi w łokciach rękoma, on na kolanach wchodzi w Ciebie od tyłu, podtrzymując rękami Twoje biodra. Taka pozycja pozwala na bardzo głęboką penetrację i intensywną stymulację punktu G. Pokaż mu więc, że jesteś niegrzeczną dziewczynką i tej nocy zróbcie to ze zwierzęcą energią.

plus Zalety

W czasach po publikacji „50 twarzy Greya” i zalewie romansów o lekkim zabarwieniu sado-maso, już nikt nigdy nie zawstydzi się swoich fantazji o lekkiej uległości. Jeśli więc marzysz o klapsach, powiedz mu o tym, bo on pewnie też o tym marzy. Chcesz, żeby lekko pociągnął Cię za włosy? Śmiało – prawdopodobnie on też ma na to ochotę. „Lekko” jest w tym przypadku kluczowym słowem, więc przedyskutujcie to wcześniej. Nie chcesz przecież, żeby w miłosnym uniesieniu wyrwał Ci włosy z cebulkami.

minus Wady

Nie należy do tych najbardziej romantycznych. Podczas seksu na pieska nie możecie patrzeć sobie w oczy, więc nie wszystkim kochankom może to odpowiadać (jeśli wymiana spojrzeń jest niezbędna, możecie to zrobić przed lustrem).

Zrób to lepiej

Poproś go, by pochylił się nieco do przodu i jedną ręką pieścił Twoją łechtaczkę. Ćwiczenia z utrzymywania równowagi nie stanowią dla Ciebie problemu? Możesz spróbować jedną ręką dotykać się sama. Uważaj jednak, gdy on podkręca tempo.

Patent WH

Jeśli tylko masz ochotę na intensywniejsze doznania, oprzyj ciało na łóżku tak, by Twoje pośladki znajdowała się wyżej niż tułów. Taka pozycja zapewni jeszcze mocniejszą stymulację punktu G, a więc i większe szanse na orgazm.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Niektórym kobietom zbliżenie w takiej pozycji może sprawiać ból. Jeśli więc on ma okazałego penisa, a Ty jesteś jego anatomicznym przeciwieństwem, piesek nie jest dla Was.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji na pieska napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

REKLAMA