Pozycje seksualne: na łyżeczki

Nie zawsze masz siłę na gimnastykę w sypialni? Szukasz pozycji do seksu, która będzie wygodna i dla Ciebie, i dla Twojego partnera? Lubisz leniwe niedziele w łóżku? Dobrze trafiłaś! Pozycja na łyżeczkę pozwoli Ci osiągnąć orgazm w sposób łatwy i baaardzo przyjemny. Oto kolejna odsłona naszej kamasutry. Zapraszamy.

pozycje seksualne fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Układ

Nic nie relaksuje Cię tak, jak zasypianie na łyżeczkę w ramionach ukochanego? Zatem pokochasz też seks w tej pozycji. Zarówno Ty, jak i Twój partner leżycie na boku. Wasze ciała układają się jak leżące obok siebie łyżeczki – wyginasz plecy w łuk i przytulasz się do jego brzucha plecami. Następnie lekko unosisz nogę, żeby partner miał łatwiejszy dostęp do Twojej pochwy.

plusZalety

Łyżeczki łączą w sobie dwie ważne podczas miłosnych uniesień cechy. Z jednej strony, dzięki tylnej penetracji, zapewniają mocniejsze odczucia. Z drugiej strony cenią ją sobie pary lubiące bliski kontakt i masę czułości. Jesteście wtedy naprawdę blisko.

Jeśli odchylisz do tyłu głowę, bez problemu możecie patrzeć sobie w oczy. On, przytulony do Ciebie, ma spore pole do popisu i może całować Twoją szyję, kark i plecy. Ty natomiast nie potrzebujesz rąk, by trzymać równowagę, więc możesz pieścić się do woli.

To także idealna pozycja dla leniuszków! Jeśli więc on jest zmęczony po pracy, a Ty nie masz ochoty na cyrkowe akrobacje – łyżeczka jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

minusWady

Jakie wady?

Zrób to lepiej

Wygnij się do przodu tak, by odsunąć się od jego brzucha i wypnij mocniej pośladki. W ten sposób, zmieniając kąt i głębokość penetracji, sprawisz, że Twoje doznania będą jeszcze intensywniejsze.

Patent WH

Nie zapominaj o jego jądrach. To silna strefa erogenna mężczyzn, nie wiedzieć czemu tak często kompletnie pomijana. Nie przesadzaj jednak z intensywnością pieszczot, bo zamiast jęków rozkoszy, usłyszysz syk bólu.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Nie unikaj. Jasne, nie jest to najbardziej szalona pozycja na świecie, ale zdecydowanie powinna na stałe zagościć w Waszym sypialnianym repertuarze.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji na łyżeczki napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

REKLAMA