Pozycje seksualne: motylek

Motylek to wyższa szkoła jazdy, jeżeli chodzi o pozycje seksualne. Ale nikt nie powiedział, że zawsze będzie łatwo, prawda? Zobacz, jak uprawiać seks w pozycji motylka, a zapewnisz sobie i swojemu partnerowi niecodzienne doznania i ciekawe widoki. Ach, no i prawie byśmy zapomniały  z rozkoszy możesz odlecieć do nieba!

pozycje seksualne fot. shutterstock.com

Układ

To pozycja, którą śmiało można zaliczyć do kategorii „seksualny aerobik”. Nie oznacza to jednak, że brakuje jej zmysłowości i nuty czułości. Mężczyzna siada na posłaniu w siadzie zwanym w karate zazen, z rozchylonymi nogami i, podpierając się na rękach, odchyla się nieco do tyłu.

Kobieta siada na jego udach i również odchyla się do tyłu, opierając się na rękach. Wykonują wspólnie okrężne ruchy biodrami, ale każde w przeciwnym kierunku. Możesz także odpychać się nogami i wykonywać ruchy w kierunku góra-dół.

plusZalety

A i owszem! Chociaż wymaga odrobiny kondycji, motylek nie należy do najtrudniejszych pozycji seksualnych. Zagwarantuje Wam ciekawe widoki i zapewni możliwość utrzymania kontaktu wzrokowego, a wiadomo, że oglądanie reakcji partnera działa bardzo pobudzająco!

minusWady

Ręce obojga partnerów ciężko pracują, ale są wyłączone z zabawy. Jeśli więc cenisz sobie jego namiętny dotyk, motylek Ci go nie zagwarantuje. Nie oznacza to, że powinnaś z niego całkowicie zrezygnować – rąk możecie używać wcześniej lub później.

Zrób to lepiej

Kiedy Ty trzymasz już swoje nogi na jego udach, on unosi się na kolanach i trzymając Cię za kostki, podnosi Twoje nogi i biodra do góry. Więcej akrobacji, ale i większa frajda.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Nigdy. Oczywiście, jeśli jesteś zmęczona po ciężkim dniu i marzysz jedynie o chwili relaksu, zdecyduj się raczej na bardziej komfortową pozycję (ktoś tu mówił o łyżeczkach?). W przeciwnym razie – spróbuj dziewczyno! Wersja udoskonalona (ta z nogami do góry) niezbyt się nadaje na seks tuż po obfitej kolacji.

Motylek motylkiem, ale poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji motylka napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Zobacz również:
REKLAMA