Pozycje seksualne: Yab-Yum

Słyszałaś już o seksie tantrycznym? Odrobina egzotyki w łóżku jeszcze nikomu nie zaszkodziła, jeśli więc tylko masz ochotę na nowe doznania, wypróbuj ten rodzaj miłości. I chociaż w tym przypadku orgazm nie jest najważniejszy, to miłośnicy seksu tantrycznego przyznają, że wysiłek się opłaci. Zobacz kolejną pozycję seksualną w naszym leksykonie.

pozycje seksualne yab yum fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Układ

Niech nie odstrasza Cię egzotyczna nazwa tej pozycji, bo wcale nie jest taka skomplikowana. Mężczyzna siada po turecku. Ty siadasz na jego udach twarzą do niego i oplatasz go nogami.

Yab-yum to jeden z filarów seksu tantrycznego, gdzie cała zabawa polega na niespiesznej celebracji ciała partnera i rozkoszowaniu się intymną atmosferą. Orgazm schodzi na dalszy plan.

Dotykacie się delikatnie, pieścicie, całujecie i utrzymujecie kontakt wzrokowy. Kiedy już naprawdę nie możecie wytrzymać, wprowadź członka do pochwy i wykonuj delikatne, spokojne ruchy. Praktycy seksu tantrycznego zapewniają, że pomaga on osiągnąć wyższy poziom seksualnej rozkoszy, więc gra jest warta świeczki.

plusZalety

Pamiętasz powiedzenie o pogoni za króliczkiem? W seksie tantrycznym właśnie o pogoń chodzi. Sam finał nie jest aż tak ważny, jak niespieszne dochodzenie do niego. Pozycja ta jest również idealna do pieszczenia łechtaczki, co zapewni Ci dodatkowe doznania.

minusWady

To, co czasem jest zaletą, innym razem okazuje się wadą. Jeśli macie na głowie milion innych spraw, wieczorem padasz na twarz, a dzieciaki za ścianą ciągle nie chcą zasnąć, zostawcie seks tantryczny na inną okazję.

Zrób to lepiej

Wykonuj ruchy frykcyjne, a jednocześnie co jakiś czas zsuwaj się z niego i ocieraj się łechtaczką o jego członka. On będzie zachwycony, Ty – też nie będziesz narzekać.

Pamiętaj również o ważnej zasadzie seksu tantrycznego – nie zamykaj oczu i utrzymuj kontakt wzrokowy z partnerem. Na początku możecie się czuć trochę dziwnie, ale to działa!

Patent WH

Podkręć egzotyczną atmosferę. Zapal aromatyczne kadzidła, zaopatrz się w pachnący olejek (np. z kwiatem ylang-ylang), którego użyjecie do masażu, włącz nastrojową muzykę...

Unikaj tej pozycji, gdy…

Chcesz się kochać. Tutaj. Teraz. Już!

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji Yab-Yum napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

 

Zobacz również:
REKLAMA