Poznaliśmy klucz do szczęśliwego związku [WH News]

Newsy do codziennego stosowania. Popij kawą.

GettyImages

Ostatnie badania w czasopiśmie „Research in Personality” wykazały, że amerykańskim kluczem do szczęśliwego związku jest brak uzależnienia się od siebie. Może warto wdrożyć przepis na udany związek we własne życie? Zacznij od niedzwonienia do siebie co 5 minut i nierobienia awantury, gdy ktoś z was od razu nie odbierze telefonu. Spędźcie też kilka dni bez siebie – tęsknota dobrze robi związkom.

Czas na orgazm

Naukowcy z Uniwersytetu Indiana i Chapman University zdefiniowali, co tak naprawdę pomaga kobiecie w osiągnięciu satysfakcji z seksu i tym samym przeżyciu orgazmu.

Głębokie pocałunki

W sztuce całowania się istotne jest, aby pocałunki były powolne, zmysłowe i głębokie.

Rozmowa o seksie

Nie krępuj się i rozmawiaj ze swoim facetem o tym, czego potrzebujesz podczas waszego seksu.

Spełnianie fantazji

Wprowadzenie w życie Twoich fantazji erotycznych może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi

56

Tyle procent mężczyzn jest przekonanych, że ich partnerki nigdy nie udają orgazmu. 26 procent jest skłonnych uznać, że robią to rzadko. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez Men's Health.

Seks na plaży

Romantyczny spacer po plaży, zachód słońca, drinki – wszystko to sprzyja przyjemnemu zakończeniu wieczoru, i to z dreszczykiem emocji, bo – jak wiadomo – to, co zakazane, smakuje lepiej. Radzimy jednak przenieść się z piasku do sypialni. Konsekwencje igraszek w miejscach publicznych mogą okazać się dotkliwe, zwłaszcza finansowo. Według polskiego prawa osoby przyłapane na seksie w miejscu publicznym mogą zostać ukarane mandatem nawet do 500 złotych każda.

ZOBACZ TEŻ: Regularne picie czerwonego wina zmniejsza ryzyko przeziębienia [WH News]

Zobacz również:
REKLAMA