Jak polepszyć swój związek? Proste patenty bez wychodzenia z domu

Setki wspólnych zdjęć wrzuconych na Instagram czy Facebooka, obnoszenie się z uczuciami i robienie czegoś pod publikę. Częste spotykanie się ze znajomymi w wolnym czasie, tylko dlatego, że jest to dobrze widziane. Nie zawsze, ale zdarza się, że takie zachowania mogą jedynie pogorszyć a nie polepszyć relacje z ukochaną osobą. Znamy patenty, dzięki którym odkryjecie prawdziwy luksus - niezawodny sekret szczęśliwego związku.

ona i on1 fot. Grzegorz Gołębiowski
fot. Grzegorz Gołębiowski

Poszukajcie równowagi i zachowajcie balans pomiędzy życiem prywatnym a publicznym. Możecie pójść w kierunku szwedzkiego stylu życia lagom, według którego ani nadmiar, ani brak nie dają zadowolenia. Dlatego poszukajcie harmonii, właściwych proporcji w związku.

Dążcie do ciągłego odczuwania szczęścia i cieszenia się z drobnych przyjemności. Cieszcie się z małych rzeczy i pielęgnujcie związek, okazując sobie szacunek.

I co najważniejsze, postawcie na prywatność, domowe zacisze i czas spędzony we dwoje - czas, który nie wymaga wyjątkowej oprawy. Wystarczą miękkie bawełny, welury, flanele, obszerne swetry, ciepłe skarpety. Do tego aromatyczne świece, ciepła kawa, ulubiona muzyka, wspólne mycie zębów, czy gra w scrabble.

Pamiętajcie, czynności wykonywane wspólnie, są bardzo ważne dla związku. Dają poczucie bezpieczeństwa, a to cementuje związek. Zima jest idealną porą roku na spędzenie wolnego czasu w domu, w miejscu, gdzie możecie czuć się swobodnie. Cały dzień przechodzić w piżamie, czy przeleżeć w łóżku. To czas na bycie sobą i ze sobą!

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to teraz jest moda na lepszy związek, a szczęśliwe pary nie lubią dramatów, są życzliwe, lubią rytuały i nie gromadzą. Co mamy na myśli? Dowiesz się, zaglądając do papierowego, styczniowo-lutowego wydania magazynu Women’s Health. Już w kioskach!

Maffashion na okładce Womens Health 01-02_2018

Modele ubrani są w:

Ona:

  • szlafrok Reserved -129,99 zł
  • stanik Reserved - 29,99 zł

On:

  • koszula KappAhl - 149,99 zł

Zdjęcie (fotograf: Grzegorz Gołębiowski, stylizacja: Dominika Gawłowska, make up/fryzury: Agata Dobosz/Rysena, scenografia: Donata Kaufhold, modelka: Adrianna/United For Models, model: Maciej P/ United For Models. Podziękowania dla IKEA WROCŁAW za udostępnienie przestrzeni do realizacji sesji zdjęciowej)

 

REKLAMA