Jak flirtować? Co ma wiek do orgazmu, a czekolada do libido? [WH NEWS]

 Flirtowanie jest sztuką, więc jeśli podczas urlopu lub w innej sytuacji jakiś przystojniak wpadnie Ci w oko, to podpowiadamy, co zrobić, aby niewinny flirt przerodził się w gorące uczucie.

fot.shutterstock.com
fot.shutterstock.com

Flirtowanie to sztuka

Badania pokazują, że flirtowanie nie tylko może przesądzić o sukcesie randki, ale może też zadziałać lepiej niż to, jak będziesz na niej wyglądała. Dodatkowo z badań psychologów z Uniwersytetu Kalifornijskiego wynika, że mężczyznom częściej przytrafia się miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego do dzieła!

Aby złapać go w swoje słodkie sidła postaw na seksowny uśmiech i na kontakt wzrokowy. Podczas rozmowy przechylaj głowę do przodu i spoglądaj nieco do góry: taka postawa jest bardziej kobieca, dlatego działa na mężczyzn.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że flirtowanie to świetna zabawa, która poprawia nasze samopoczucie. Co ciekawe wpływa także na nasze zdrowie. Okazuje się, że ci, którzy flirt traktują niemal jak sport, lepiej się czują. Mają więcej krwinek białych w organizmie, a to właśnie oznacza, że są zdrowsi. 

SPRAWDŹ: Jak flirtować z facetem? 10 wskazówek WH

Co ma wiek do orgazmu? 

Z ankiety przeprowadzonej wśród 2600 użytkowniczek aplikacji Natural Cycles, kobiety mają najlepsze orgazmy, czują się najbardziej atrakcyjne i najmocniej cieszą się seksem właśnie po 36 urodzinach.

W grupie pań powyżej 36 r.ż. aż 86% w ciągu ostatniego miesiąca spędziło naprawdę upojną noc. Wśród młodszych udanym seksem cieszyło się 76%. Też nieźle, a przecież będzie lepiej.

Słodka pokusa i Twoje libido

Unikasz słodyczy jak ognia, bojąc się, że przytyjesz? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż jedzenie kilku kostek czekolady dziennie, tej prawdziwej, gorzkiej (powyżej 70% kakao - ona nie tuczy) podnosi libido.

Czekolada jest znakomitym afrodyzjakiem. Zawiera fenyloetyloaminę, która poprawia nastój, oraz magnez, który pomaga się zrelaksować i odprężyć. A to jest najważniejszy klucz do wejścia w odpowiedni nastrój i udanego seksu.

ZOBACZ TAKŻE: Równoczesny orgazm - jak do tego dojść?

(WH 07/2017)

Zobacz również:
REKLAMA