Co zwiększa powodzenie u mężczyzn i inne ciekawostki o seksie

Jaka cecha zapewnia nam powodzenie u facetów? Która kobieca pasja jest według panów najseksowniejsza? Jak pisanie sprośnych wiadomości wpływa na ich nadawcę? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejna garść ciekawostek dotyczących seksu i związków.

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Dobry wybór

Altruizm nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie, ale także zapewnia nam powodzenie u płci przeciwnej. W British Journal of Psychology czytamy, że ludzie płci obojga najchętniej umawiają się z osobami, które bezinteresownie pomagają innym. Bycie dobrym naprawdę się opłaca.

Zobacz także, jak świadomie wywierać wrażenie na facetach oraz jak flirtować z mężczyzną.

globus fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Gorące zainteresowania

Okazuje się, że Twoje hobby może mieć wpływ na to, jak oceniają Cię mężczyźni. Ciekawy raport na ten temat opublikowano w „Journal of Creative Behavior”. Naukowcy przepytali panów, które kobiece pasje są najseksowniejsze. Oto wyniki:

  • podróże,
  • uprawianie sportu,
  • malowanie,
  • granie w zespole,
  • fotografowanie,
  • ogrodnictwo,
  • dekoracja wnętrz.
fot. Getty Images
fot. Getty Images

Słodkie świństewka

Pewnie wiesz, jak napisanie wyuzdanego esemesa czy e-maila wpływa na Twojego partnera. Ale czy zauważyłaś, co dzieje się z Tobą? Eksperci z University of Nevada zaobserwowali, że sprośna wiadomość przyspiesza puls zarówno odbiorcy, jak i nadawcy!

W dodatku – pisząc – mamy ograniczone środki wyrazu, dlatego jesteśmy zdecydowanie bardziej dosłowne. Przypomnij sobie o tym, gdy będziesz miała ochotę naprawdę zaszaleć.

 

seks, para fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

62%...

...kobiet przyznaje, że lubią, gdy ich mężczyzna podczas seksu głośno wyraża swoje zadowolenie. Twój partner jest milczkiem? Pytaniami: „Lubisz to?” czy „Chcesz więcej?” zachęcisz go do większej ekspresji.  

WH 10/2016

Zobacz również:
REKLAMA