Co Ty wiesz o waginie? [QUIZ]

Sprawdź, czy jesteś zaprzyjaźniona ze swoim centrum kobiecości i rozkoszy.

Getty Images

1. Rozmiar pochwy to:

A. ok. 20 cm/5 cm

B. ok. 6 cm/3 cm

C. 15 cm/2 cm

B - Zwykle osiąga długość od 6 do 8 centymetrów i szerokość około 2-3 cm. A gdy jesteś podniecona, wydłuża się nawet o 10 cm.

2. Ile jest zakończeń nerwowych na powierzchni łechtaczki?

A. ok. 8000

B. ok. 40 000

C. ponad 100 000

A - To i tak bardzo dużo. Nie ma części ciała, która przebijałaby ją pod tym względem (jest ich na niej dwa razy więcej niż na penisie).

3. Łechtaczka mierzy...

A. kilka milimetrów

B. 2,5 cm

C. ok. 9 cm

C Większa część łechtaczki jest pod skórą. Dwie odnogi sięgają na prawie 9 cm w głąb pochwy pod wzgórkiem łonowym, w kierunku obszaru, na którym znajduje się punkt G.

4. Punkt G...

A. znajduje się na przedniej ścianie pochwy

B. To mit

C. Znajduje się w okolicach szyjki macicy

A - To gąbczasty obszar wielkości mniej więcej pięćdziesięciogroszówki, znajdujący się 2,5-5 cm w głąb przedniej ścianki pochwy, zaraz pod sklepieniem łonowym.

5. Masturbacja...

A. Znieczula na seks z partnerem

B. Może być dla Ciebie dobra

C. Dorosłe kobiety tego nie robią

B - Masturbacja pomaga lepiej poznać własny organizm. Kobiety, które się masturbują, są bardziej zadowolone z seksu z partnerem.

4-5: super

Czy wiesz, że mocne mięśnie dna miednicy decydują o komforcie współżycia i zapewniają intensywne orgazmy? Na YT znajdziesz doskonałe ćwiczenia.

2-3: tak sobie

Mnóstwo kobiet ma problem z wyglądem swojej waginy, bo nigdy jej nie oglądają. A wargi sromowe mogą się różnić u poszczególnych kobiet tak bardzo, jak ludzkie twarze

0-1: źle

Warto nauczyć się, jak zadbać o nasze intymne miejsca, poznać je lepiej, a co najważniejsze, jak je polubić. Bez tego nie nauczymy się cieszyć własnym ciałem i seksem.

Zobacz również:
REKLAMA