7 pozycji seksualnych od tyłu zabawniejszych od pozycji na pieska

Na pieska? A może 7 innych pozycji seksualnych od tyłu z tej samej, dziko podniecającej, rodziny?

| Data aktualizacji: 2020-07-14
pozycje seksualne otwarcie fot. Getty Images
7 pozycji od tyłu, które warto wprowadzić do seksualnego menu.

Niektóre z nas lekko uwiera weterynaryjna nazwa, innym brakuje czułych spojrzeń prosto w oczy podczas zbliżenia, ale większość- w tym faceci- jest zgodna: seks na pieska ma swój zwierzęcy magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. No a oprócz magnetyzmu ma też kilka, powiedzmy technicznych, zalet. Kąt penetracji ułatwia stymulację punktu G (nie spierajmy się; istnieje, istnieje), a sama pozycja pozostawia swobodny dostęp do kolejnego magicznego guzika, czyli łechtaczki, bez której pieszczot wiele z nas nie wyobraża sobie pełnego orgazmu. A jeżeli chodzi o wymianę spojrzeń w trakcie seksu, to zawsze można wstawić lustro do sypialni.

Mimo tych wszystkich zalet czasem ma się ochotę na odrobinę urozmaicenia, więc trzymając się pozycji od tyłu, oto nasze propozycje 7 pozycji seksualnych od tyłu.

Pozycje od tyłu

  1. Gorące krzesła
  2. Na stojaka
  3. Taczka na siedząco
  4. Łyżeczka
  5. Wąż
  6. Odwrócony jeździec
  7. Żabka

1. Gorące krzesła

Jak to zrobić: pozwól partnerowi usiąść na brzegu krzesła lub łóżka i dosiądź go odwrócona plecami.

Dlaczego to podnieca: w tej pozycji możesz, używając stóp opartych na podłodze, jako dźwigni, sama kontrolować kąt immisji, jej głębokość i tempo. A partner ma wolne ręce i może pieścić Cię wszędzie tam, gdzie lubisz.

2. Na stojaka

Jak to zrobić: zegnij się w pasie, jakbyś próbowała dotknąć głową kolan (nie musisz tego robić, piszemy "jakbyś"), a Twój partner, trzymając Cię za ręce, wchodzi w Ciebie od tyłu.

Dlaczego to podnieca: jest w tej pozycji gwałtowność, która aż krzyczy "chcę Cię natychmiast" oraz głęboka penetracja, wyjątkowo do tej pasji pasująca. Do tego napływająca do Twojej spuszczonej głowy krew także potęguje odczucia.

3. Taczka na siedząco

Jak to zrobić: na szczęście mniej wyczynowo, niż w zwykłej taczce, przy której parter stoi. Postaw dłonie na podłodze, a partner, siedzący na łóżku, niech podciągnie Cię za talię, tak by Twoje biodra były po obu stronach jego bioder.

Dlaczego to podnieca: mając pewne oparcie na łóżku i podparcie na dłoniach możesz sterować całą akcją, tak jak lubisz, natomiast partner- miejmy nadzieję z wyobraźnią- ma do dyspozycji całą urodę Twoich pośladków i wielką gamę możliwości, co można z nimi zrobić.

4. Łyżeczka

Jak to zrobić: najprościej, jak to możliwe- połóż się na boku, odrobinę wygnij biodra do tyłu i pozwól partnerowi działać.

Dlaczego to podnieca: jeżeli w pozycjach od tyłu brakuje Ci intymności, to tu ją właśnie masz. Bliskość, możliwość dotyku, niespieszne ruchy i szepty do ucha- wszystko to sprawia, że łyżeczka jest idealnym początkiem leniwego weekendu po przebudzeniu.

5. Wąż

Jak to zrobić: połóż się na brzuchu z podniesionymi biodrami, trzymając nogi wyprostowane i pozwól mu wejść w Ciebie od tyłu.

Dlaczego to podnieca: im mniej będziesz rozchylona, tym odczucie wypełnienia- dla obu stron, zresztą- będzie większe. Do tego masz wolne ręce, które możesz wsunąć pod siebie- same lub z jakąś miłą łóżkową zabawką.

6. Odwrócony jeździec

Jak to zrobić: tak samo, jak podczas zwykłej pozycji na jeźdźca, tylko teraz będziesz patrzeć na jego stopy. Ale za to on podziękuje Ci za niesamowite widoki.

Dlaczego to podnieca: bo znowu jesteś królową nocy, która decyduje o wszystkim. Tylko od Ciebie zależy, jak szybko i jak głęboko. i tym razem oboje macie wolne ręce i swobodny dostęp do wszystkich tajemnych zakamarków.

7. Żabka

Jak to zrobić: to klasyczna, łóżkowa pozycja od tyłu. Oprzyj się na rękach i kolanach, trzymając biodra uniesione, oprzyj głowę i ramiona na łóżku. Twój partner klęcząc z tyłu między Twoimi rozchylonymi udami będzie wiedział, co robić.

Dlaczego to podnieca: ta pozycja pozwala na bardzo głęboką penetrację, a nie wymaga jakichś karkołomnych wyczynów gimnastycznych z Twojej strony. Z głową na poduszce możesz cieszyć się seksem w najczystszej postaci. No i zawsze możesz sprawdzić dłonią w trakcie, czy Twoja łechtaczka też lubi taki seks.

SPRAWDŹ TAKŻE: Atlas pozycji seksualnych Women's Health.

REKLAMA