3 sposoby na lepszą grę wstępną

Dobra gra wstępna to skuteczny sposób na udany seks i wielokrotny orgazm. Zanim przejdziesz do dania głównego, pobudź apetyt przystawkami. Zobacz, co możesz zaproponować swojemu facetowi w dzisiejszym menu.

udany seks fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Gorące pocałunki

Drażnij się z nim

Zacznij od leciutkiego obrysowywania czubkiem języka jego ust. Następnie rozchyl językiem jego wargi. Nie dotykając ustami jego ust, bawcie się swoimi językami w berka.

Zimno i gorąco

Wyciągnij z zamrażalnika kostkę lodu i trzymając ją w ustach, przesuwaj ją po całym jego ciele. Dotyk lodu na rozgrzanej skórze wywołuje bardzo interesujące, podniecające wrażenie.  

Gorący oral

Magiczny masaż

Podczas pieszczenia partnera oralnie zacznij palcami masować to jego szczególnie unerwione miejsce między jądrami a odbytem. Masuj ruchem kolistym, lekko uciskając.

Francuski ucisk

Gdy jego penis znajduje się w Twoich ustach, przyciśnij go mocno językiem i od czasu do czasu przełknij ślinę. Tylko uważaj, bo ten ucisk i wrażenie ssania, gdy przełykasz, może zbyt szybko zakończyć sprawę.

Gorące prace ręczne i nożne

Skręt

Uchwyć jego penis u nasady za pomocą palca wskazującego i kciuka. Teraz palcami drugiej ręki delikatnie (delikatnie!) skręć główkę penisa w prawo, a potem w lewo. W miarę jak podniecenie partnera narasta, możesz przyspieszać ruchy.

Praca stóp

Niezła zabawa, gdy siedzicie sobie przy stole. Na stole pełen Wersal, a pod stołem Twoje stopy (bez szpilek) wykonują masaż okolic jego krocza, zataczając coraz mniejsze okręgi dookoła centrum. W restauracji upewnij się, że obrus jest odpowiednio długi. 

Sprawdź także, co oni myślą w łóżku i jak czerpać z seksu jeszcze więcej korzyści.

WH 09/2016

Zobacz również:
REKLAMA