[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

#relationshipgoals, czyli kilka zasad udanego związku

Ideały nie istnieją. Ale to nie oznacza, że mamy się godzić na byle co. Oto, czego stanowczo nie można odpuszczać, gdy szukamy faceta na życie. Zobacz, jak stworzyć udany, długotrwały związek.

relationshipgoals fot. shutterstock.com

1. Podobne wartości

Jeżeli na przykład jesteś wegetarianką i ekolożką, nie będziesz szczęśliwa z facetem, który nie widzi nic złego w strzelaniu sarenkom między oczy. Na początku znajomości erotyzm nas zaślepia. Wydaje nam się, że jesteśmy podobniejsi do siebie, niż jest w istocie (tak Matka Natura dba o to, żeby ludzkość nie wymarła). Ale nie lekceważ różnic w poglądach i wyznawanych systemach wartości. One kiedyś mogą sprawić, że wyrośnie między wami mur.

2. „Nasze” ważniejsze niż „moje”

Niemożność wyzbycia się egocentryzmu rozwaliła niejeden związek. Szukaj faceta, który nie jest sam dla siebie pępkiem świata. Który często mówi „my”, zamiast „ja”. Gdy planuje coś na przyszłość, to nie jest to raczej samotna wyprawa na Syberię, ale wszystkie jego plany uwzględniają Ciebie. Szukaj takiego, który umie iść na kompromis i nie rywalizuje z Tobą o to, „czyje na wierzchu”. Wieczni chłopcy bywają cholernie pociągający, ale w większości przypadków są egoistami. Jak to dzieci. Rozsądna dziewczyna stawia na dorosłych facetów.

REKLAMA

3. Ambicje

Nie ma nic złego w robieniu kariery, zarabianiu pieniędzy albo w życiowym minimalizmie. Ludzi uszczęśliwiają różne rzeczy. Ale gdy rozmijamy się z partnerem w kwestii życiowych ambicji, czeka nas nieuchronny kryzys. Dlatego to jedna z tych rzeczy, w których powinniśmy być dogadani.

Problem długotrwałych par to spadek namiętności na rzecz przyjaźni. Zobacz, jak tworzyć udany związek jednocześnie ciesząc się udanym seksem.

Nie szukaj księcia z bajki. Oni nie istnieją, a jeśli myślisz, że tak, to mamy dla Ciebie kilka porad:

  • Nigdy więcej powieści Nicholasa Sparksa.
  • Więcej Leny Dunham („Dziewczyny”).
  • Nie skreślaj sympatycznego gościa tylko dlatego, że jest nieśmiały i nie potrafi pajacować.
  • Daj mu szansę. Dbaj o siebie: nie inwestuj więcej czasu, energii, uczuć, niż dostajesz w zamian. Jeżeli przypadkowo spotkany facet mówi, że Cię kocha, uciekaj. To świr.
  • Edward Cullen jest nudny. Przecież zawsze to wiedziałaś w głębi serca.
  • Jeśli Twój facet nie jest artystą, oczekiwanie, że stworzy dla Ciebie dzieło sztuki, jest głupie.
  • Nie ma absolutnie żadnych dowodów na to, że pozytywne afirmacje przyciągają miłość.
  • 90% facetów uważa, że gadanie o uczuciach jest głupie, niemęskie i w ogóle bez sensu. I nic z tym nie zrobisz.

WH 03/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij