[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Zdrada: skok w bok w liczbach

Zdrada nigdy wcześniej nie była taka łatwa i tak demokratycznie dostępna dla wszystkich. Ale czy oznacza to, że monogamia odchodzi dziś do lamusa? Jakie są najczęstsze powody zdrady? Które zawody sprzyjają niewierności? Rzuć okiem na nasze statystyki.

zdrada fot. ruigsantos 2015/shutterstock.com

Międzynarodowa ankieta MH pozwoliła uzyskać ciekawe dane dotyczące zdrady. Okazuje się bowiem, że w ciągu ostatnich 20 lat liczba kobiet przyznających się do zdrady wzrosła dwukrotnie. Dlaczego zdradzamy? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto zobaczyć, do czego sami się przyznajemy:

16% – kobiet opuściłoby swojego partnera, gdyby mogły.

REKLAMA

51% – kobiecych romansów trwało dłużej niż 3 miesiące.

52% – mężczyzn zakochało się w kobiecie, z którą mają romans.

78% – mężczyzn uważa, że monogamia to utopia.

Kobiety zdradzają, bo…

 • 31% – Czują się emocjonalnie zaniedbane
 • 11% – Szukają bliskości
 • 9% – Mszczą się

Mężczyźni zdradzają, bo…

 • 37% – Są rozczarowani seksem
 • 16% – Szukają przygód
 • 8% – Znudziła im się partnerka

Jak zdradzamy w zależności od zawodu?

Kobiety

 • 14,9% – Gospodynie domowe
 • 7,1% – Dyrektorki
 • 14,4% – Nauczycielki

Mężczyźni

 • 12,2% – CEO
 • 11,8% – Pracownicy marketingu
 • 7,5% – Lekarze

WH 04/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij