[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
4.1

Wspólny orgazm - jak szczytować razem z partnerem

Kobiety wciąż skarżą się na to, że nie szczytują tak samo często, co ich mężczyźni. Ale nowe badania pokazują, że zamiast obwiniać naszych partnerów o to, że są leniwi i niezdarni, powinnyśmy same wziąć odpowiedzialność za naszą rozkosz. Zobacz, jak osiągnąć wspólny orgazm.

kobiecy orgazm fot. shutterstock.com

Seks w mózgu

Eksperci mówią, że dobry seks zaczyna się w głowie. Ale gdy już osiągniemy stan podniecenia, cała sztuka polega na tym, żeby odpuścić kontrolę, przestać tak wiele kombinować, oceniać i zacząć czuć. Być bezwstydną, bawić się jego ciałem i swoim ciałem.

Można też uruchomić wyobraźnię, dlaczego nie. Jeżeli kręci nas na przykład wyobrażanie sobie, że oglądają nas inni ludzie, albo że jest ktoś trzeci w łóżku, albo że jesteśmy kochankami, których może nakryć w łóżku jego żona. I gdy już jesteś wyluzowana i bezwstydna, to bądź jeszcze głośna i mów mu: „Tak, tak, tak lubię”, gdy robi coś fajnego. Nie obawiaj się: faceci to uwielbiają.

REKLAMA

Sama pokaż mu, jak lubisz się pieścić, ale nie polegaj tylko na jego dłoniach: pieść się, gdy już prawie dochodzisz. I pamiętaj: każdy fajny orgazm sprawia, że łatwiej Ci osiągnąć kolejny. A z udawaniem jest dokładnie odwrotnie.

Być tam razem

Rady ekspertów, które pomogą Ci osiągnąć orgazm:

1. Odkryj to, co działa

Nie oczekuj, że ktoś inny, czyli Twój facet, sam odkryje, co sprawia Ci największą frajdę. Kobieta najlepiej poznaje swoje ciało i swoją seksualność przez masturbację. No nie mów, że nie wiesz.

ZOBACZ: Kobiecy orgazm - weź sprawy w swoje ręce

2. Ćwicz się w mówieniu

Rozmawiajcie o tym poza łóżkiem, oswajajcie rozmowy o seksie, bo najlepiej jest to robić na początku związku, gdy jesteście oboje napaleni. Potem będzie coraz trudniej. I pamiętaj, żeby głośno wyrażać entuzjazm, gdy on robi coś fajnego.

3. Pokaż mu

Jeżeli wolisz, żeby on stosował inne ruchy podczas pieszczot, to pokaż mu to. Delikatnie weź jego rękę i poprowadź w takim rytmie, jak lubisz. Albo sama mu pokaż, jak lubisz się masturbować. To samo w sobie jest podniecające.

4. Odpuść

Kobiety bardzo często są zbyt samokontrolujące. Tak jakby cały czas krytycznie przyglądały się sobie z zewnątrz. Wyjdź ze swojej głowy i poczuj swoje ciało. Odpuść sobie, przestań kombinować, jak wyglądasz. Kieliszek wina bardzo Ci pomoże.

5. Traumy

Miałaś jakieś złe doświadczenia, które mogą wpłynąć na seks z obecnym partnerem? Spróbuj wypisać wszystkie na kartce i następnie spal ją. Takie rytuały pomagają podświadomości uwolnić się od traumy.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij