[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Wpływ warzyw i owoców na płodność i inne ciekawostki o seksie

Które produkty mogą negatywnie wpływać na płodność Twojego partnera? Czy seks z przyjacielem może popsuć przyjaźń? Czy słodkie drinki mogą zwiększać ochotę na seks? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną garść ciekawostek dotyczących seksu.

truskawki fot. shutterstock.com

Jego potencjał

Jeżeli staracie się o dziecko, zwróć uwagę partnerowi na to, co je. Okazuje się, że świeże owoce i warzywa, które zawierają pestycydy, mogą niekorzystnie wpływać na produkcję spermy („Human Reproduction”). Obok krótka lista produktów, po które warto i nie warto sięgać.

Nie warto

  • jabłka
  • truskawki
  • winogrona 
  • seler

Warto

  • awokado
  • kukurydza
  • ananas
  • kapusta

Sprawdź także, po co powinnaś sięgać, aby podkręcić swoje libido.

REKLAMA

fot. Kotin 2014/shutterstock.com fot. Kotin 2014/shutterstock.com

Przyjaciele od seksu

82 % przyjaciół od seksu dalej pozostaje w bliskiej relacji, gdy rezygnują z miłosnych igraszek („Archives of Sexual Behavior”). Zdaniem badaczy kluczem do sukcesu jest wyznaczenie jasnych granic.  

fot. shutterstock.com fot. shutterstock.com

Eliksir miłości

Jak wynika z badań przeprowadzonych na Ohio University, po wypiciu słodkiego drinka mamy większą ochotę, aby zakończyć randkę w łóżku. Naukowcy tłumaczą, że to nie tylko efekt alkoholu, ale oddziałującego na mózg cukru. Weź to pod uwagę, gdy następnym razem będziesz decydować, czego chcesz się napić.

związek fot. shutterstock.com

Kochający, ale mrukliwy

Twój partner nie ma ochoty na rozmowę po stosunku? To nie jego wina. Jak donoszą badacze z University of Connecticut, mężczyźni z wysokim poziomem testosteronu generalnie rzadziej są skłonni do tego rodzaju dyskusji, a jeżeli już im się one zdarzają, często wypowiadają się krytycznie. Może lepiej po prostu przytulać się bez słowa...  

WH 05/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij