[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Wpływ technologii na życie uczuciowe i inne ciekawostki o seksie

Jaka jest idealna liczba partnerów seksualnych wciągu życia? Czy to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają? Po ilu miesiącach związku seks jest najlepszy? Jak technologia wpływa na nasze życie uczuciowe? Oto kolejna garść ciekawostek dotyczących związku oraz seksu.

kobieta z telefonem fot. shutterstock.com

E-miłość

Zobacz, jak technologia wpływa na Twoje życie uczuciowe.

Jeśli jesteś królową uśmiechu...

Z ankiety przeprowadzonej przez „Match” wynika, że te z nas, które używają więcej emotikonek, częściej chodzą na randki. Może dlatego, że faceci wreszcie rozumieją, co chcemy im powiedzieć...

Gdy ciągle oznaczasz swojego lubego...

Nowe badania dowodzą, że może to świadczyć o tym, że nie jesteś pewna waszego związku. Z drugiej strony wrzucenie wspólnego zdjęcia na profilowe podnosi poziom zadowolenia z relacji.

Jeżeli Twój partner ciągle sprawdza oś czasu...

Pary, w których mężowie dłużej korzystają z social mediów, częściej się kłócą. Powód? Widocznie coś go trapi.  

Sprawdź także, jaki wpływ na Twoją pamięć mają nowe technologie i dowiedz się, jak mądrze korzystać z Facebooka.

REKLAMA

REKLAMA

udany związek, romantyzm a emancypacja Czy potrzebujemy jeszcze romantyzmu?

Siedem

To idealna liczba partnerów seksualnych w ciągu całego życia – zdaniem ankietowanych przez Superdrug Online Doctor. Ilu kochanków mamy w rzeczywistości? Jak wynika z badań profesora Zbigniewa Izdebskiego, w Polsce przeciętnie nieco ponad czterech, ale średnia ciągle rośnie.  

REKLAMA

związek fot. shutterstock.com

Bez pudła

To, co dobrze wygląda na ekranie, nie sprawdza się w codziennym życiu. Jak wynika z raportu opublikowanego w „Journal of Research in Personality”, jeśli chcesz stworzyć szczęśliwy, trwały związek, powinnaś poszukać partnera podobnego do Ciebie. Lubisz spontaniczne wyjazdy? Znajdź osobę impulsywną.

Wolisz wszystko wcześniej przygotować? Niech ceni to również Twój ukochany. Jeżeli natomiast wybrałaś jak bohaterowie „Nadchodzi Polly”, naukowcy radzą podejść do sprawy na luzie i zaakceptować partnera, a nie próbować go na siłę zmieniać.  

REKLAMA

REKLAMA

para, seks, związki fot. gpointstudio 2015/shutterstock.com

Gorące lata

Kiedy seks jest najlepszy? Okazuje się, że po roku związku. Zdaniem badaczy z Ludwig-Maximilians-Universität z Monachium wtedy partner dobrze zna już Twoje potrzeby, ale ciągle łatwo namówić go na eksperymenty. Macie dłuższy staż? Nic nie szkodzi. Jak donosi „Journal of Sex Research” te pary, które częściej uprawiają seks oralny, potrafią utrzymać wysoką temperaturę w łóżku.

WH 10/2016

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij