[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Wpływ szpilek na naszą atrakcyność i inne ciekawostki o seksie

Dlaczego warto pić wino? Jaki jest związek pomiędzy masturbacją a orgazmem? Co zyskujemy nosząc szpilki? Czy towarzystwo może mieć wpływ na naszą atrakcyjność? Oto kolejna garść ciekawostek dotyczących seksu.

szpilki fot. shutterstock.com

Nogi do nieba

Potwierdza się to, co przeczuwałyśmy już od dawna – faceci są nieskomplikowani i nie znają się na modzie. Jeśli chcesz przyciągać ich spojrzenia, powinnaś założyć szpilki. Ciekawy eksperyment na ten temat przygotowali naukowcy z Université de Bretagne-Sud.

Podstawiona kobieta upuszczała na ulicy rękawiczkę. Podczas niektórych prób miała na sobie buty na obcasie, podczas innych zwykłe baletki. Szybko okazało się, że wystarczy 9 dodatkowych centymetrów, aby panowie pomagali zdecydowanie chętniej.  

Kobiety w szpilkach przyciągają większą uwagę również przy barze! Jak wynika z badań, znajdują adoratora o 58% szybciej niż ich koleżanki na płaskim.  

Zobacz także, jakie negatywne skutki może pociągać za sobą chodzenie na szpilkach oraz jak ich uniknąć

REKLAMA

REKLAMA

wino fot. Getty Images

Piękno w płynie

Okazuje się, że wino (także musujące) nie tylko dodaje odwagi, ale sprawia również, że jesteśmy piękniejsze. I to w oczach tych, którzy nie piją! Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi na University of Bristol, jeśli pozwolisz sobie na jeden kieliszek, inni będą uważali, że jesteś bardziej pociągająca.

Wszystko ze względu na rozszerzone źrenice, zarumienione policzki i delikatny uśmiech. Ale nie przesadzaj z tym balsamem, bo już kolejna lampka sprawi, że ocena Twojej atrakcyjności spadnie.  

REKLAMA

mężczyźni fot. shutterstock.com

W grupie

O 10% bardziej seksowny wydaje nam się facet, który jest w grupie, od gościa, który sam siedzi przy barze – donoszą naukowcy z Tilburg University. Pamiętaj jednak, że to działa w obie strony. Twoja atrakcyjność również jest oceniana przez pryzmat koleżanek, z który mi się pokazujesz.

REKLAMA

REKLAMA

seks fot. shutterstock.com

Poznaj siebie

Badacze zapytali kobiety, które mają problemy z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku, czy się masturbują. Okazało się, że zdecydowana większość z nich tego nie robi. A szkoda, bo jak wynika z raportu opublikowanego w „Journal of Sex Research”, masturbacja nie tylko sprawia, że częściej szczytujemy w trakcie seksu, ale i poprawia samopoczucie. 

Kobiety, które nie mają orgazmu:

  • masturbujące się: 9%
  • nie masturbujące się: 91% 

WH 04/2016

Produkty z kategorii: szpilki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: szpilki na słupku

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij