[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Weź udział w światowym badaniu WH!

Jak wygląda Twoje życie seksualne? Pod takim hasłem magazyn "Women's Health" organizuje kolejne badania z udziałem kobiet  z całego świata. Jego wyniki posłużą do przygotowania raportu specjalnego, który opublikujemy w kolejnym numerze WH.

W związku z premierą "Women's Health" na polskim rynku do udziału w wielkim międzynarodowym badaniu zachowań seksualnych kobiet "WH International Sex Survey 2013" po raz pierwszy zaproszone zostały również Czytelniczki WH z naszego kraju. Szczegółowy raport oparty na wynikach tego kwestionariusza, który wypełniają jednocześnie kobiety z 30 krajów, w których wydawany jest "Women's Health", przedstawimy w jesiennym numerze. Zapewniamy, że ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Ci tylko kilka minut. Z góry dzięki za pomoc i poświęcony czas!

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w badaniu »

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij