Weź udział w światowym badaniu WH!

Jak wygląda Twoje życie seksualne? Pod takim hasłem magazyn "Women's Health" organizuje kolejne badania z udziałem kobiet  z całego świata. Jego wyniki posłużą do przygotowania raportu specjalnego, który opublikujemy w kolejnym numerze WH.

W związku z premierą "Women's Health" na polskim rynku do udziału w wielkim międzynarodowym badaniu zachowań seksualnych kobiet "WH International Sex Survey 2013" po raz pierwszy zaproszone zostały również Czytelniczki WH z naszego kraju. Szczegółowy raport oparty na wynikach tego kwestionariusza, który wypełniają jednocześnie kobiety z 30 krajów, w których wydawany jest "Women's Health", przedstawimy w jesiennym numerze. Zapewniamy, że ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Ci tylko kilka minut. Z góry dzięki za pomoc i poświęcony czas!

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w badaniu »

WH

REKLAMA
Zobacz również:
Joga dba o nasze ciała i umysły, ale w kwestii odchudzania na pewno znajdziesz bardziej skuteczne formy aktywności, jak chociażby bieganie, które pomogą Ci spalić nadprogramowy tłuszczyk. Nie oznacza to jednak, że joga nie wspomaga odchudzania. W jaki sposób? Sprawdź w artykule.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA