Weź udział w światowym badaniu WH!

Jak wygląda Twoje życie seksualne? Pod takim hasłem magazyn "Women's Health" organizuje kolejne badania z udziałem kobiet  z całego świata. Jego wyniki posłużą do przygotowania raportu specjalnego, który opublikujemy w kolejnym numerze WH.

W związku z premierą "Women's Health" na polskim rynku do udziału w wielkim międzynarodowym badaniu zachowań seksualnych kobiet "WH International Sex Survey 2013" po raz pierwszy zaproszone zostały również Czytelniczki WH z naszego kraju. Szczegółowy raport oparty na wynikach tego kwestionariusza, który wypełniają jednocześnie kobiety z 30 krajów, w których wydawany jest "Women's Health", przedstawimy w jesiennym numerze. Zapewniamy, że ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Ci tylko kilka minut. Z góry dzięki za pomoc i poświęcony czas!

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w badaniu »

WH

REKLAMA
Zobacz również:
Hannah Eden, certyfikowana trenerka CrossFitu i influencerka ułożyła dla Women’s Health intensywny trening będący połączeniem treningu funkcjonalnego, siłowego i HIIT. W 10 minut spalasz tłuszcz, budujesz mięśnie, poprawiasz mobilność i wydolność.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA