[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Udany związek? Nie z takim facetem [4 sygnały ostrzegawcze]

Może i jest diablo przystojny, ale jeśli Twój ukochany pasuje do poniższego opisu, powinnaś uciekać. Jak najszybciej.

toksyczny związek fot. shutterstock.com

1. Błąd główny

Nie zwracasz uwagi na sygnały. Kiedy człowiek jest długo sam, to bardzo łatwo w nowo poznanym facecie dostrzec tego jedynego, którego zesłał Ci los. I przymykać oczy na pierwsze sygnały, że to może wcale nie jest Twoja druga połówka, tylko połówka jakiejś zupełnie innej pani. Dlatego warto czasem posłuchać najbliższych. "Czasem" to kluczowe słowo, bo nie wszystkie opinie tzw. życzliwych powinny Cię interesować. Sprawdź, w które opinie bliskich wierzyć, a poniżej sprawdź, co Cię powinno zaniepokoić.

2. Relacje z innymi

Jak mówi o bliskich ludziach? Czy z sympatią, czy z niechęcią, a może w ogóle nie mówi? Jasne, że nie wszyscy mają idealne rodziny, ale jeżeli wyczuwasz, że on ma jakieś popaprane, niezdrowe relacje, to oznacza, że będzie miał trudności w nawiązywaniu zdrowych relacji.

REKLAMA

3. Ściemnianie

Często słyszysz, jak on kłamie innym ludziom, np. usprawiedliwiając nieobecność w pracy albo wykręcając się od imprezy, lub – co gorsza – zupełnie bez powodu. Jeżeli jemu to przychodzi tak swobodnie, to nie licz na to, że Ciebie akurat nie będzie okłamywał. Oczywiście, że będzie, jeżeli tylko uzna, że mu się to opłaca. A jak można liczyć na faceta, o którym wiesz, że z łatwością potrafi ściemniać?

4. Agresja

Podczas kolacji w restauracji zwymyślał kelnera, bo wino było nie takie, jak trzeba. Na parkingu zrobił potworną awanturę kobiecie, która drasnęła jego auto przy parkowaniu. Takie sytuacje są bardzo symptomatyczne. Możesz się sama oszukiwać, wmawiając sobie, że on jest taki męski.

Ale to nieprawda. On najwyraźniej ma problem z opanowaniem swojej agresji. Może miał trudne dzieciństwo, ale Ty nie jesteś terapeutką i możesz nie dać sobie rady, gdy pewnego dnia zwróci tę agresję przeciwko Tobie.

ZOBACZ TEŻ: Z kim się NIE umawiać

WH 05/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij