[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Udany związek: 9 sposobów od redaktorek WH

"Petarda!" - tak będziesz odpowiadać na pytanie koleżanek o Twój związek, jeśli zastosujesz poniższe patenty. Niech ten rok będzie pełen miłości!

związek fot. Shutterstock

4 codzienne nawyki umacniające związek

  1. Dotykajcie się. Nawet pięciominutowa sesja przytulanek na kanapie sprawi, że wasze organizmy zaleje hormon miłości – oksytocyna. Róbcie to jak najczęściej.

  2. Polećcie w ślimaka. Żadne tam buziaczki w policzki, czółka i noski-eskimoski, tylko namiętny francuski pocałunek. Nawet jeśli trwa chwilkę, sprawi, że mózg wyprodukuje ekstradawkę hormonów przyjemności: dopaminy i oksytocyny.

  3. Planujcie seks. Nawet jeśli pracujesz ostatnio jak szalona, znajdź czas na przyjemności. A dokładniej rzecz ujmując – przynajmniej raz w tygodniu uprawiajcie seks. Badania przeprowadzone na University of Warwick w Anglii wykazały, że ludzie, którzy zaczęli się regularnie kochać raz w tygodniu, czuli się tak szczęśliwi, jakby wygrali 50 tysięcy dolarów.

  4. Chodźcie na podwójne randki. Gdy obserwujemy innych, uaktywniają się tzw. neurony lustrzane. Jeśli jest to szczęśliwa para, przejmiecie od nich trochę dobrej energii.

3 kroki do lepszej komunikacji

  1. Oglądajcie komedie romantyczne. Jak wspólny seans filmowy może pomóc waszemu związkowi? Specjaliści twierdzą, że rozmawianie o relacjach między bohaterami może działać podobnie jak terapia u psychologa. Podobnie, ale zdecydowanie taniej i przyjemniej.

  2. Podziękuj. Wracając do domu, zajechał do drogerii, żeby kupić Ci krem do rąk? Poszliście znów do wegańskiej knajpki, chociaż wiesz, że od falafeli wolałby nawet chińszczyznę z dworca w Sosnowcu? Jasne, to nic wielkiego, ale warto doceniać nawet takie drobne, miłe gesty. Terapeuci przekonują, że drobne uprzejmości prognozują długotrwały związek.

  3. Napisz SMS. Aż 88% z nas pisze sprośne SMS-y – donoszą uczeni z Drexel University. „Jest to zalecane parom podczas terapii, bo wzmacnia łączącą je więź intymną” – mówi psycholog Robert Weiss. Dlatego napisz partnerowi, co mu zrobisz, gdy wróci do domu.

REKLAMA

REKLAMA

 

2 rzeczy, które powinniście robić jako para

  • Gotowanie. Wspólne gotowanie jest sexy! Włoskie makarony zostawcie jednak na niedzielny obiad u teściowej i zabierzcie się za kuchnię tajską. Badania pokazują, że ostre potrawy zwiększają przepływ krwi, co zaowocuje zwiększonym libido. W menu powinny też pojawić się produkty bogate w witaminę C, która poprawia przepływ krwi w strefach intymnych. Ponadto brytyjscy uczeni wyliczyli, że największą ochotę na miłość mamy po posiłku. Nie zawracajcie więc sobie głowy szykowaniem deseru.
  • Medytacja. Bicie waszych serc i oddechy się zsynchronizują, dzięki czemu poczujecie silną więź duchową. Poza tym po każdej sesji będziecie bardziej odprężeni i spokojniejsi. Innymi słowy: wspólna medytacja to idealny pomysł na długie zimowe wieczory. Takie sesje wpłyną też pozytywnie na wasze życie seksualne. Co ma piernik do wiatraka? Poczytaj nieco o seksie tantrycznym.

Hej, singielko!

Przyjaciółka od dawna proponuje, że pozna Cię ze swoim kuzynem? Nie odmawiaj. Jak zapewniają specjaliści (i redaktorki WH) to przyjaciele są najlepszymi swatkami.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij