[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Udany seks: 3 korzyści dla niego

Im częściej to robimy, tym wyższa jest nasza pewność siebie i samoocena. Wzrasta także nasze IQ i poprawia się cera. Ale okazuje się, że uprawianie seksu pozytywnie wpływa również na zdrowie naszych partnerów. Rzuć okiem na trzy podstawowe korzyści.

para w łóżku fot. wavebreakmedia 2015/shutterstock.com

1. Zdrowe serce

Badania przeprowadzone przez New England Research Institute w Massachusetts, trwające 16 lat i obejmujące ponad 1100 mężczyzn, dowiodły, że mężczyźni, którzy uprawiają seks średnio dwa razy w tygodniu, są o 45% mniej narażeni na choroby serca.

REKLAMA

2. Zdrowa prostata

Częsta ejakulacja zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty o 33% – wynika z ośmioletnich badań przeprowadzonych na grupie 30 000 mężczyzn przez American Medical Association.

3. Mniej stresu

Bezsenność spowodowana stresem to poważny problem u mężczyzn (skutkuje większą liczbą wypadków, nadciśnieniem itp.). Dobry seks wyzwala w mózgu cały koktajl neuroprzekaźników, takich jak serotonina, oksytocyna, prolaktyna itp. Wszystkie działają na męski mózg jak pigułka nasenna.

Chciałabyś sprawić, żeby on długo nie zapomniał tej nocy? Zastanawiasz się, o czym marzą w łóżku mężczyźni? Wydaje Ci się, że o kobietach do złudzenia przypominających aktorki porno? Okazuje się, że ich marzenia są bardziej przyziemne. O sekretach udanego seksu opowiedział nam redaktor Men’s Health.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, przeczytaj także nasz artykuł o stosunku mężczyzn do spraw łóżkowych.

WH 05/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij