Twój facet może się oświadczyć jeszcze w tym roku. Sprawdź kiedy

Jesteście ze sobą już kilka lat i już nie raz zastanawiałaś się, kiedy Twój ukochany Ci się oświadczy? Walentynki minęły i nic. Wakacje - plaża może, zachody słońca i też nic, urodziny i znów rozczarowanie. Nie trać nadziei. W tym roku jest jeszcze jedna data, kiedy On może zadać Ci magiczne pytanie a Ty otworzysz pudełko z przepięknym brylantem.

| Data aktualizacji: 2019-12-20
oświadczyny fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Jesteście ze sobą już kilka lat i już nie raz zastanawiałaś się, kiedy Twój ukochany Ci się oświadczy? Walentynki minęły i nic. Wakacje - plaża może, zachody słońca i też nic, urodziny i znów rozczarowanie. Nie trać nadziei. W tym roku jest jeszcze jedna data, kiedy On może zadać Ci magiczne pytanie a Ty otworzysz pudełko z przepięknym brylantem. Dziewczyny z WH już ją znają i niektóre są nieco podekscytowane.

Każda z nas niemal od dziecka, wyobraża sobie ten dzień i moment idealnych zaręczyn. Okazuje się, że w kalendarzu jest pewien szczególny moment w roku i nie są to wcale walentynki, kiedy mężczyźni klękają przed nami z bukietem kwiatów, czerwonym pudełkiem, w którym zamknięte jest nasze wymarzone cacko i zadają wyczekiwane pytanie: „wyjdziesz za mnie?”. Jaka to data? Spokojnie, już Ci wszystko mówimy.

Z badań przeprowadzonych przez brytyjski portal Bridebook.co.uk wynika, że najwięcej par zaręcza się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Zdziwiona? My też. W 2016 roku prawie 1/5 oświadczyn miała miejsce w grudniu, a największy zaręczynowy boom przypadł na przedświąteczny weekend.

Mamy nadzieję, że właśnie Ty dołączysz do grona szczęściar i na Twoim palcu zabłyśnie piękny pierścionek. Jeżeli tak się stanie, podziel się z nami tą informacją. Wrzuć na Instagram fotkę i oznacz nasz profil: @womenshealthpolska. Trzymamy kciuki!

Niedawno zaczęliście być ze sobą i tworzycie udany związek, ale dla Twojego faceta jeszcze za wcześnie na takie wyznania, to chociaż sprawdź czy ma wobec Ciebie poważne zamiary. Wykonaj test i dowiedz się, czy on w ogóle myśli o zaręczynach.

Zobacz również:
REKLAMA