[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Szybki numerek oczami facetów [opinie czytelników MH]

Umówmy się: chociaż długie sesje w łóżku mogą dostarczać nam nieziemskich wrażeń, nie zawsze mamy na to czas. Co innego szybki numerek. Zapytałyśmy kilku mężczyzn, dlaczego warto znaleźć chwilę na seks w wersji instant.

szybki numerek, seks Szybki numerek przed pracą?

Czytelnicy zaprzyjaźnionego czasopisma Men’s Health powiedzieli nam, dlaczego szybki numerek jest taki fantastyczny. Wygląda na to, że kombinacja adrenaliny z przyzwoleniem partnerki na to, by ją „wziąć tu i teraz”, to potężny afrodyzjak. Poniżej zebrałyśmy kilka najciekawszych wypowiedzi:

  • „Myślę, że w ten sposób najlepiej okazuję swojej dziewczynie, jak bardzo mnie kręci. Tak, że po prostu nie mogę się powstrzymać”.
  • „Przyspiesza tętno, poprawia nastrój, spala kalorie. Czuję się sto razy lepiej niż po bieganiu i dlatego na ogół już je sobie odpuszczam”.
  • „Szybki numer z moją dziewczyną przed wyjściem to dobry początek piątkowego wieczoru. Potem, jak już jesteśmy wśród ludzi, lubię na nią patrzeć i myśleć o tym, co wcześniej robiłem z tą ekstralaską”.
  • „Lubię uprawiać seks w takich miejscach, gdzie mogą nas złapać. To jest dobry zamiennik sportów ekstremalnych”.
  • „Najlepszy, najskuteczniejszy sposób na stres, jaki znam. A już idealne przed publicznymi występami”.
  • „Szybkie numerki przypominają mi czasy, kiedy nie mieliśmy własnego mieszkania i po prostu korzystaliśmy z każdej nadarzającej się okazji. Łóżko jest fajne, ale plener zabawniejszy”.
  • „Ona lubi poprzytulać się ot tak, bez okazji, a ja lubię pójść trochę dalej. To prawie to samo”.

Koniecznie przeczytaj też, dlaczego także z punktu widzenia kobiet szybkie numerki to świetna sprawa.

REKLAMA

WH 10/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij