[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Szczęśliwy związek: porady WH

Przed Tobą porady, które pomogą Ci stworzyć szczęśliwy związek. Skąd je wytrzasnęłyśmy? Od naukowców. Ci z kolei przepytali setki długotrwałych par o ich sekret na wspólne życie. Wyniki poniżej.

związek, para Jak mieć udany związek? Zastosuj porady naukowców.

Uważaj z imprezami

Wszystkie badania potwierdzają starą prawdę: związki źle znoszą duże ilości alkoholu. Młodzi ludzie, którzy dużo piją (tzn. cztery lub więcej drinków naraz w przypadku kobiet, a w przypadku facetów pięć lub więcej), są mniej skorzy do poważnych zobowiązań i częściej rozstają się z partnerami.

REKLAMA

Imprezowicze częściej też miewają trudne, toksyczne związki (Sprawdź 5 oznak toksycznego związku), w których nierzadko występuje przemoc. Chcesz mieć dobrą, stabilną relację? Musisz umieć jasno i trzeźwo ocenić swojego faceta. Czyli lepiej unikać substancji, które zakłócają osąd.

Nie trzymaj focha

To nie znaczy, że macie się nie kłócić. Kłótnie, zwłaszcza na początku związku, są potrzebne, aby ustalić swoje granice oraz wspólne zasady. Od waszego temperamentu zależy, w jakiej temperaturze one przebiegają. Jednak istnieje wyraźna różnica między kłótniami kiepskich i dobrych par.

Te pierwsze kłócą się do upadłego metodą spalonej ziemi, a celem jest „moje na wierzchu”. Te drugie koncentrują się na konkretnym problemie, który chcą rozwiązać, i pamiętają, żeby nie ranić drugiej osoby, bo pewnych wypowiedzianych słów nie da się już „odpowiedzieć”. Jeśli zależy Ci na długotrwałym związku, dowiedz się, jak się kłócić.

Odklej się od smartfona

Uzależnienie od nowoczesnych form komunikacji to jest oczywiście choroba całego pokolenia, ale z wielu badań wynika, że im bardziej jesteśmy wkręceni w rzeczywistość wirtualną, tym mniej stabilne są nasze związki w realu.

No, niestety – budowanie relacji z żywym człowiekiem jest znacznie trudniejsze niż lajkowanie. Bywa frustrujące, wymaga czasu, zaangażowania, czasem trzeba poświęcić coś z siebie dla dobra związku, ale to się naprawdę cholernie opłaca.

Jeśli zależy Ci na długotrwałym związku, poznaj jeszcze kilka innych sekretów szczęśliwych par.

WH 06/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij