Sposoby na nieziemskie fellatio [WH NEWS]

Czytelnicy MH nieśmiało podpowiedzieli nam, jakie są najlepsze sposoby na seks oralny, a uczeni wykazali, dlaczego mamy coraz mniejszą ochotę na seks i ile czasu trwa stosunek oraz gra wstępna. Zobacz newsy ze świata seksu.

lody fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Ale fajnie

Faceci uwielbiają fellatio, wiadomo. Ale czy na pewno wiemy, co sprawi mu największą frajdę? Czytelnicy biorący udział w ankiecie MH zwrócili nieśmiało uwagę na to, co najważniejsze:

REKLAMA
  1. Nie popisuj się głębokim gardłem. Skup się na żołędzi.
  2. Pamiętaj o pieszczotach jąder.
  3. To, co sprawia przyjemność, to raczej pocieranie, a nie ssanie.

Sprawianie partnerowi przyjemności daje nam poczucie władzy, ale nasz stosunek do seksu oralnego można określić jako "to skomplikowane". I to zarówno wtedy, gdy pieścimy, jak i wtedy, gdy jesteśmy pieszczone. Poznaj rozwiązania najczęstszych dylematów dotyczących miłości francuskiej.

REKLAMA

REKLAMA

kot fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Samosia

Okazuje się, że infekcje pochwy obecnie częściej powstają na skutek nadmiaru higieny. Nawet płyny do higieny intymnej nie służą do mycia „w środku”, bo kosmetyki, a nawet nadmiar wody zmieniają odczyn pochwy. PH pochwy wynosi 3,8-4,5 i pozwala uporać się z większością bakterii. Wagina oczyszcza się sama, nie przeszkadzaj jej. Zamiast pachnących żeli używaj do pielęgnacji płynów do higieny intymnej, które mają pH 3,8 (zapamiętaj tę magiczną liczbę).

REKLAMA

fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Seks? Dlaczego mówisz nie?

A) Nie akceptujesz swojego ciała
B) Nie ufasz partnerowi
C) Masz niskie libido
D) Masz mnóstwo stresu, w tym w pracy

Odpowiedź D. Jesteś kłębkiem nerwów? Niedobrze. Nic innego jak właśnie stres powoduje, że tracisz ochotę na seks. Badania pokazują, że problem ten dotyczy 40% kobiet. Jest na to rada. Jeżeli znów zauważysz, że szykuje się miły wieczór w towarzystwie Twojego faceta, a Ty wciąż myślami jesteś np. w pracy, to lepiej weź kilka głębokich wdechów i zapomnij o wszystkim. Poznaj 4 sposoby na stres w pracy.

REKLAMA

REKLAMA

seks fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Ile czasu trwa seks?

Firma Lovehoney, na co dzień zajmująca się produkcją gadżetów eroty cznych, przebadała 4400 osób i okazało się, że średni czas trwania stosunku wynosi 19 minut. Sama penetracja trwa zazwyczaj 9 minut, a gra wstępna o minutę dłużej. A jak jest u Was? Jeżeli o wiele za krótko, poznaj 3 sposoby na przedwczesny wytrysk.

WH 05/2017

Zobacz również:
Newsy do codziennego stosowania. Popij kawą.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA