[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Sposoby na nieziemskie fellatio [WH NEWS]

Czytelnicy MH nieśmiało podpowiedzieli nam, jakie są najlepsze sposoby na seks oralny, a uczeni wykazali, dlaczego mamy coraz mniejszą ochotę na seks i ile czasu trwa stosunek oraz gra wstępna. Zobacz newsy ze świata seksu.

lody fot. shutterstock.com

Ale fajnie

Faceci uwielbiają fellatio, wiadomo. Ale czy na pewno wiemy, co sprawi mu największą frajdę? Czytelnicy biorący udział w ankiecie MH zwrócili nieśmiało uwagę na to, co najważniejsze:

  1. Nie popisuj się głębokim gardłem. Skup się na żołędzi.
  2. Pamiętaj o pieszczotach jąder.
  3. To, co sprawia przyjemność, to raczej pocieranie, a nie ssanie.

Sprawianie partnerowi przyjemności daje nam poczucie władzy, ale nasz stosunek do seksu oralnego można określić jako "to skomplikowane". I to zarówno wtedy, gdy pieścimy, jak i wtedy, gdy jesteśmy pieszczone. Poznaj rozwiązania najczęstszych dylematów dotyczących miłości francuskiej.

REKLAMA

REKLAMA

kot fot. shutterstock.com

Samosia

Okazuje się, że infekcje pochwy obecnie częściej powstają na skutek nadmiaru higieny. Nawet płyny do higieny intymnej nie służą do mycia „w środku”, bo kosmetyki, a nawet nadmiar wody zmieniają odczyn pochwy. PH pochwy wynosi 3,8-4,5 i pozwala uporać się z większością bakterii. Wagina oczyszcza się sama, nie przeszkadzaj jej. Zamiast pachnących żeli używaj do pielęgnacji płynów do higieny intymnej, które mają pH 3,8 (zapamiętaj tę magiczną liczbę).

REKLAMA

fot. shutterstock.com

Seks? Dlaczego mówisz nie?

A) Nie akceptujesz swojego ciała
B) Nie ufasz partnerowi
C) Masz niskie libido
D) Masz mnóstwo stresu, w tym w pracy

Odpowiedź D. Jesteś kłębkiem nerwów? Niedobrze. Nic innego jak właśnie stres powoduje, że tracisz ochotę na seks. Badania pokazują, że problem ten dotyczy 40% kobiet. Jest na to rada. Jeżeli znów zauważysz, że szykuje się miły wieczór w towarzystwie Twojego faceta, a Ty wciąż myślami jesteś np. w pracy, to lepiej weź kilka głębokich wdechów i zapomnij o wszystkim. Poznaj 4 sposoby na stres w pracy.

REKLAMA

REKLAMA

seks fot. shutterstock.com

Ile czasu trwa seks?

Firma Lovehoney, na co dzień zajmująca się produkcją gadżetów eroty cznych, przebadała 4400 osób i okazało się, że średni czas trwania stosunku wynosi 19 minut. Sama penetracja trwa zazwyczaj 9 minut, a gra wstępna o minutę dłużej. A jak jest u Was? Jeżeli o wiele za krótko, poznaj 3 sposoby na przedwczesny wytrysk.

WH 05/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij