[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Śniadanie w łóżku a udany związek i inne ciekawostki o seksie

Pokażemy Ci jeden z najłatwiejszych sposobów na udany związek. Wyjaśnimy, dlaczego nie warto wyczekiwać na jego oświadczyny i sprawdzimy, w jakim wieku jest nam najlepiej w łóżku. Oto najnowsze doniesienia naukowe dotyczące seksu i związków!

śniadanie w łóżku fot. shutterstock.com

Razem w łóżku

Masz czasami wyrzuty sumienia, że nie kochacie się już tak często, jak kiedyś? Nie warto. Jak wynika z ostatniego badania opublikowanego w „Journal of Family Psychology”, zadowolenie poprawia... samo spanie ze sobą. Pary, które więcej czasu spędzają w pościeli, rzadziej się kłócą i są bardziej optymistyczne. Dlatego w weekend, jeśli nie będziecie mieć ochoty na amory, pomyślcie chociaż o śniadaniu w łóżku. Przyjemna wizja, prawda?

Przepis na to, aby po śniadaniu zabrać się za innego rodzaju konsumpcję? Zapach magnolii albo jaśminu. Oba działają pobudzająco. A przygotowując śniadanie, zadbajcie, by na talerzy wylądowały te produkty zwiększające libido.

REKLAMA

REKLAMA

randka fot. shutterstock.com

Raz, a dobrze

Istnieje prosty sposób, aby o 14% zwiększyć szansę, że za 10 lat dalej będziecie ze sobą. Jaki? Wystarczy, że raz w miesiącu umówicie się na randkę. Bez telefonów, znajomych czy dzieci. Do takich wniosków doszli przedstawiciele Marriage Foundation po analizie danych z całego świata. Wybierzcie się do kina, na kolację albo do teatru. Chodzi po prostu o to, abyście nie spędzili tego wieczoru jak zwykle. Co Ty na to?

REKLAMA

ślub, wesele, zaręczyny, panna młoda, związek, para fot. shutterstock.com

Czy to już czas na pierścionek?

Zastanawiasz się, kiedy Twój luby przyklęknie i wreszcie zapyta, czy zostaniesz jego żoną? Może nie warto tak nerwowo wyczekiwać. Jak donoszą naukowcy z University of Kent, jeśli chodzi o zdrady, nie ma różnicy między tymi, którzy są w związku małżeńskim, a tymi, którzy żyją w związku nieformalnym. Dlatego nie traktuj tego zwlekania jako dowodu na to, że on nie jest do Ciebie przywiązany.

Wykonaj nasz test i sprawdź, kiedy on się oświadczy. Gwarancji nie dajemy, ale założymy się o kawałek weselnego tortu, że nie miniemy się wiele z prawdą.

REKLAMA

REKLAMA

uśmiechnięta kobieta fot. Alliance 2015/shutterstock.com

W jakim wieku jest najlepiej?

45 – w tym wieku, jak donoszą badacze z University of Pitt sbourgh, mamy czerpać największą radość z seksu. Dlaczego? Bo wtedy zyskujemy pewność siebie i jasno mówimy, czego chcemy.

ZOBACZ KONIECZNIE: Rozwiązujemy najczęstsze problemy łóżkowe [problemy z osiągnięciem orgazmu, erekcją i spadkiem libido]

WH 04/2017 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij