[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Singielka czy kobieta samotna? [zalety życia w pojedynkę]

No pewnie, że singielka. Bo bycie bez pary ma swoje zalety. Określenie kobieta samotna brzmi strasznie smutno. Nie bądź samotną wyspą – bądź imprezową Ibizą. Zobacz, jak cieszyć się życiem bez faceta u boku.

singielka zaleta bycia samotną fot. GettyImages

Badania naukowe oraz własne obserwacje potwierdzają - singielki prowadzą o wiele bardziej ożywione życie towarzyskie niż ich koleżanki żyjące w przykładnych związkach. Mają więcej przyjaciół i spotykają się z nimi częściej. Ale nie mówimy tylko o imprezowaniu, singielki również więcej czasu spędzają ze swoją rodziną.

Singielki być może i tęsknią za związkiem, ale kiedy już mają tego ukochanego, to po roku szalonej namiętności odkrywają, że ostatni raz widziały się ze swoją paczką ukochanych przyjaciół jakieś osiem miesięcy temu.

REKLAMA

I że jakoś nikt od wieków już nie wbija do nich na kwadrat o pierwszej w nocy z butelką wina, bo nowy chłopak patrzył na to krzywo (zazdrośnik, w końcu kogo znasz dłużej? i kto ma większe prawo do Ciebie?). A najlepsza przyjaciółka? No, czekaj - ostatni raz miałaś z nią kontakt, jak zalajkowałaś jej post. W zeszłym miesiącu.

Dlatego właśnie, jeżeli niedawno zerwałaś z chłopakiem nie trać czasu na smętne snucie się po domu w starym dresie, tylko do roboty. Korzystaj z właśnie odzyskanej wolności, bo zaraz pojawi się jakiś nowy kochaś i Cię zaanektuje dla siebie.

Urządź imprezę, ale taką z wykopem, żeby sąsiedzi popamiętali. Rób nocne rajdy po klubach z przyjaciółkami. Podrywaj facetów, masz przecież wolną chatę (później już będą z tym kłopoty, wiem co mówię).

Przy okazji zakupów w galerii idź do kina na losowo wybrany film, rozsiądź się wygodnie z pudełkiem popcornu i śmiej się głośno w nieodpowiednich momentach.

Jak będziesz znów miała faceta, to wybór filmu będzie poprzedzony negocjacjami. Chodź sobie sama na lody, albo na kawę i poobserwuj ludzi. I w ogóle ciesz się życiem.

Więcej o byciu singielką przeczytasz w październikowym numerze Women's Health w artykule: "Czasem fajnie być singielką", s.61

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij