[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Seks: tego lepiej nie rób! [5 ryzykownych zachowań seksualnych]

Seks analny, oral, elementy BDSM – jasne, czemu nie? W życiu przecież warto spróbować jak najwięcej i poszerzać swój wachlarz doświadczeń. Jednak niektóre zachowania seksualne są naprawdę niebezpieczne. Sprawdź, czego lepiej nie robić w domu (ani w innych miejscach).

seks, bdsm, kajdanki, kobieta, erotyka Czasem lepiej być ostrożną.

„Przesuwanie granic i próbowanie nowych rzeczy może być zabawne. Ale jest kilka rzeczy, których lepiej nie wciągać na swoją listę rzeczy do zrobienia” – mówi nasz stary znajomy z MH, seksuolog dr Ian Kerner. Konsekwencje zdrowotne oraz prawne mogą nie być tego warte. Zobacz, czy warto uprawiać ostry seks,a  poniżej sprawdź, które zachowania seksualne są naprawdę niebezpieczne.

Nie próbuj tego w domu (ani w innych miejscach)

REKLAMA

1. Asfiksjofilia

Polega na odcinaniu dopływu powietrza w czasie orgazmu. Podobno wzmacnia doznania. Może skończyć się śmiercią. Nie warto.

Jeśli jednak masz ochotę na elementy BDSM w swojej sypialni, zobacz na czym polega seks w stylu "50 twarzy Greya" i zrób to bezpiecznie.

2. Seks bez zabezpieczenia

Facet może wyglądać najzdrowiej i najczyściej w świecie, ale zarazków nie widać. Czy dorosłej kobiecie trzeba przypominać, że nie warto ryzykować złapania HIV albo przypadkowej ciąży?

Na temat tego typu chwili zapomnienia już pisaliśmy. Sprawdź, czym dokładnie może się skończyć seks bez zabezpieczenia. A jeśli jesteś na tyle odpowiedzialna, że zawsze używasz zabezpieczenia, zobacz, jak robić to dobrze. Wbrew pozorom często popełniamy jeden z 5 błędów podczas używania kondomów.

3. Seks filmik

Wszystko fajnie, dopóki jesteście razem. Nikt jednak Ci nie zagwarantuje, że Twój facet po rozstaniu nagle nie oszaleje i nie będzie chciał wrzucić tego do sieci.

4. Laska kierowcy

W sensie – on prowadzi auto, a Ty go pieścisz ustami. Wielu zdobywców nagrody Darwina tak skończyło.

5. Zmiana wejść

Wędrówka penisa z anusa do waginy, a potem jeszcze do ust to proszenie się o kłopoty zdrowotne. Zapalenie pochwy nie jest ani trochę sexy, a tym bardziej biegunka spowodowana zatruciem bakterią E.coli.

Jesteś gotowa przejść na wyższy poziom ars amandi? Nie rób tego z przypadkowym partnerem i zobacz, jak uprawiać seks analny.

WH 06/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij