[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Scott Speedman o kobietach, związkach i swoich wadach

Scotta Speedmana mogłaś ostatnio widzieć w serialu ”Królestwo zwierząt”. Hollywoodzki aktor odpowiada nam na kilka pytań dotyczących relacji damsko-męskich.

Scott Speedman o kobietach i związkach w Women's Health fot. Getty Images

1. Jeśli miałbyś dzień tylko dla siebie, co byś robił?

Scott Speedman: Odwiedziłbym moją ulubioną kawiarnię, gdzie bym chwilę popracował, aby nie mieć wyrzutów sumienia, że nic nie robię. Później poszedłbym na puste boisko do koszykówki i przez godzinę w samotności rzucałbym piłką do kosza. To dla mnie taki rodzaj medytacji.

2. Czy Twoja partnerka powinna być też Twoją przyjaciółką?

Scott Speedman: Myślę, że na początku w grę wchodzi ekscytacja i chemia, ale im jestem starszy, tym bardziej się przekonuję, że w związku powinna być też przyjaźń. Może nie ma wtedy tej niesamowitej chemii, ale to bardziej solidne uczucie.

REKLAMA

3. Co jest w Tobie najbardziej pociągającego?

Scott Speedman: We mnie? O, mój Boże! To trochę trudne pytanie. Myślę, że ludzie nie powinni myśleć o sobie w ten sposób i nie traktować siebie aż tak poważnie.

4. Jaką wadę chciałbyś u siebie wyeliminować?

Scott Speedman: Zdecydowanie niecierpliwość. Od razu denerwuję się, gdy coś idzie nie tak, a cierpliwość jest bardzo ważna w mojej pracy. To gra zespołowa, więc staram się nad sobą pracować.

5. Jak myślisz, która z cech Twojego charakteru najbardziej irytowała Twoją byłą?

Scott Speedman: Moja bardziej niż sporadyczna potrzeba samotności i robienia czegoś po swojemu, na własną rękę. Jestem trochę wycofany – taki typ samotnika.

Krótka seria (bo 5 pytań to zdecydowanie za mało)

 • Zostać w domu czy wyjść?
  Wyjść.
 • Coś najbardziej podniecającego?
  Naturalność.
 • Najlepszy posiłek, jaki jadłeś w zeszłym tygodniu?
  Nie było to nic wyjątkowego. Jedynie spaghetti bolognese, które sam zrobiłem.
 • Kostka mydła czy żel pod prysznic?
  Żel pod prysznic, ale bardzo często ani jedno, ani drugie.
 • O której godzinie chodzisz spać?
  Jestem śpiochem, więc przeważnie między 23 a 24. Czyli wcześnie.

Lubimy sprawdzać, jak faceci patrzą na pewne sprawy. Na szczęście mamy zaprzyjaźniona redakcję Men's Health i jej redaktorzy chętnie dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami na różne sprawy. Znajdziesz je w dziale "Męskim okiem".

WH 06/2017 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij