[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Rozstanie w statystykach

Zaglądnij w nasze statystyki i sprawdź, do czego bardziej skłonni są porzuceni mężczyźni, kiedy najczęściej kobiety kończą związki, co łączy serwisy społecznościowe z rozstaniem oraz jakie są główne powody, dla których podejmujemy decyzję o zostawieniu partnerów.

złamane serce, rozstanie fot. shutterstock.com

1. Nasza fejsbukowa aktywność po rozstaniu wzrasta o 225%.

Źródło: Data Science

REKLAMA

2. Jedna trzecia porzuconych facetów przespała się z inną w ciągu 4 tyg. po rozstaniu.

Źródło: Data Science

Postanowiliśmy także sprawdzić, jakie są pozostałe sposoby mężczyzn na odreagowanie rozstania i jak wyglądają pierwsze miesiące po zerwaniu. Poznaj historię naszego redakcyjnego kolegi, którego porzuciła kobieta.

3. 35% kobiet nie utrzymuje kontaktu z żadnym ze swoich eks.

Źródło: ankieta WH

4. Najczęściej w styczniowy poniedziałek kobiety zmieniają status na Fb na ”wolna”.

Źródło: Facebook

5. 1000 miligramów paracetamolu może złagodzić ból emocjonalny.

Źródło: University of Michigan

6. Powody, dla których kobiety zostawiają facetów:

  • 13% – był kiepski w łóżku,
  • 9% – miał złe towarzystwo,
  • 2% – nie umiał się bawić.

Źródło: ankieta WH

WH 05/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij