[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Recepta na udany związek i inne ciekawostki o seksie

Co decyduje o tym, że stworzycie udany związek na lata? Jakie są kobiece sposoby na przyciągnięcie faceta? Z jakim typem mężczyzny będziesz miała częstszy i mocniejszy orgazm? Oto garść ciekawostek dotyczących seksu i związków.

para fot. shutterstock.com

Związek na lata

To, jak często się kochacie, nie odzwierciedla w pełni tego, jak silna jest wasza miłość. Zgodnie z badaniami opublikowanymi w „Social Psychological and Personality Science” ważne jest m.in.: czy myślisz pozytywnie o partnerze, czy robicie razem nowe rzeczy oraz czy okazujecie sobie czułość. Wniosek? Nie ma co przesadnie koncentrować się na numerach i numerkach.

Chcesz wiedzieć, gdzie Twój partner akurat się znajduje? To jeden ze wskaźników, sugerujących, jak bardzo go kochasz.

Zobacz także, jak wygląda udany związek okiem mężczyzny.

REKLAMA

kobieta fot. shutterstock.com

Postaw lustro

29% z nas marzyło kiedyś o byciu obserwowaną podczas seksu. Na początku warto zacząć od lustra ustawionego naprzeciwko łóżka. Chcesz więcej? Zaproponuj partnerowi seks przy oknie. Jeśli dobrze to zrobicie, nikt nawet nie zorientuje się, co właśnie wyprawiacie.

fot. Phase4Studios 2014/shutterstock.com fot. Phase4Studios 2014/shutterstock.com

Najlepszy przyjaciel kobiety

Psycholog ewolucyjny Geoff rey Miller postanowił zbadać, jak mężczyźni i kobiety zachowują się, aby przyciągnąć partnera. Okazuje się, że oni nagle wydają większe sumy (np. na kolacje i biżuterię), a my zaczynamy działać społecznie oraz demonstrujemy swoje poświęcenie. Pamiętaj o tym, gdy jakiś Romeo będzie chciał Cię uwieść.

facet, mężczyzna fot. Matusciac Alexandru 2015/shutterstock.com

Który lepiej? 

Zastanawiało Cię kiedyś, czy charakter faceta może wpływać na to, jakie i ile orgazmów będziesz miała? Okazuje się, że tak. Istnieje pewien typ mężczyzn, który może Ci zagwarantować więcej przyjemności. Zgadnij, o kogo może chodzić:

A. bufon

B. śmieszek

C. nerd

D. artysta

Wygrywa: śmieszek. Jak wynika z badań opublikowanych w „Evolutionary Psychology”, kobiety, które kochają się z mężczyznami obdarzonymi poczuciem humoru, mają częstsze i mocniejsze orgazmy. Zdaniem naukowców dowcip to oznaka inteligencji, a ta przecież bardzo przydaje się w łóżku.

WH 09/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij