[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Przedwczesny wytrysk [3 sposoby]

Nie możecie się zgrać w łóżku? Twój partner zbyt szybko kończy? Oto 3 sposoby na przedwczesny wytrysk, które pomogą Wam cieszyć się udanym seksem. Dowiedz się więcej.

przedwczesny wytrysk rozwiązania Odpowiednia synchronizacja to klucz do sukcesu.

Potrzebujecie wsparcia?

Zobacz, czym możecie się wspomóc, jeżeli wszelkie próby synchronizacji w łóżku zawodzą. Coś dla Ciebie i dla niego.

REKLAMA

1. Dla niego

 • Produkt: Delay Gel
 • Działanie: wydłuża czas stosunku przez lekkie znieczulenie zakończeń nerwowych.
 • Dostępność: dostępny bez recepty.
 • Działanie: preparat zawiera lidokainę, której nadmiar może spowodować uczucie odrętwienia penisa.

2. Dla Ciebie

 • Produkt: żel intymny rozgrzewający
 • Działanie: zawiera środki rozszerzające naczynia krwionośne i poprawiające ukrwienie okolic intymnych.
 • Dostępność: powszechnie dostępny w drogeriach, np. w sieci Rossmann.
 • Uwagi: środki doustne na libido dla kobiet działają trochę na zasadzie placebo. Ale żel to konkret. Przyjemnie mrowi.

3. Dla niego

 • Produkt: Priligy Dapoksetyna 
 • Działanie: stosuje się na godzinę przed seksem. Według badań tabletka ta potrafi wydłużyć czas stosunku do ponad 6 minut.
 • Dostępność: tylko na receptę.
 • Uwagi: ponieważ jest to lekarstwo antydepresyjne, podobne do prozacu, należy go używać pod kontrolą.

Nasi redakcyjni koledzy z "Men's Health" przedwczesnym wytryskom poświęcili sporo uwagi i artykułów. Zebrali badania naukowe, rozmawiali ze specjalistami znaleźli różne sposoby na wysłużenie stosunku. Powtarzają też, że nie wszystko, co wydaje się być w łóżku problemem, rzeczywiście nim jest. Dowiedz się, czym naprawdę jest przedwczesny wytrysk, jak krótko oznacza za krótko i kiedy potrzeba pomocy specjalistów (lub podrzuć ten artykuł swojemu partnerowi).

A my zapraszamy na korki z synchronizacji. Zobacz, jak wyrównać Wasze rytmy.

WH 12/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij