[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Przebieranki, sprośne sms-y i męska antykoncepcja [ciekawostki seksualne]

O czym fantazjujemy najczęściej? Jaka jest średnia liczba partnerów seksualnych? Czy faceci są skłonni stosować męską antykoncepcję? Przed Tobą garść najnowszych ciekawostek o seksie.

erotyczne odgrywanie ról

Seks z fantazją

Jak sądzisz, o czym marzy większość z nas?

  • Miłość dwójki nieznanych sobie ludzi.
  • Doktor spotyka stałą pacjentkę.
  • Szef ruga niepokorną pracownicę.
  • Striptizerka czaruje swojego klienta.

Jak wynika z najnowszych badań, kobiety i mężczyźni najczęściej fantazjują o seksie z kimś nieznajomym. „To pokazuje ludzkie dążenie do nowości, pomimo że swój seks najlepiej oceniają ludzie w kochających się związkach” - mówi dr Jessica O'Reilly.

To co? Może zabawa w przebieranki wieczorem? Masz większą ochotę na odgrywanie ról? Możesz iść z partnerem do baru, w którym jeszcze nie byłaś, i udać, że dopiero się poznaliście.

 

REKLAMA

REKLAMA

smsowy flirt, tablet, dziewczyna, relaks

Gorącee sms-y

Naukowcy z Drexel University donoszą, że 88% z nas pisze sprośne SMS-y. Zdziwiona? Jeśli tak, jeszcze bardziej zaskoczy Cię fakt, że „to niewinne świntuszenie jest zalecane parom podczas terapii, aby wzmocniły łączącą je więź intymną” – mówi psycholog Robert Weiss.

A Ty wysłałaś kiedyś erotyczną wiadomość? A czy kiedykolwiek...? Sprawdź w naszym teście, czy jesteś ekspertką w łóżku.

Dlatego jeśli chcesz jeszcze podgrzać atmosferę waszego związku, nie bój się co jakiś czas napisać partnerowi, co zrobisz z nim, gdy wrócisz do domu. Nagie zdjęcia? Mogą być, ale badacze ostrzegają, że jeśli przypadkiem dostaną się w niepowołane ręce, zobaczą je średnio jeszcze 3 obce osoby.

REKLAMA

seks, para fot. ftelkov 2015/shutterstock.com

Odrobina szczerości

Jak wynika z badań prof. Izdebskiego, mamy średnio 4 partnerów seksualnych w ciągu życia. Jak jest w rzeczywistości? Trudno stwierdzić: niektórzy wolą nie mówić prawdy ankieterom.

Jednak, zgodnie z analizą „Singles in America”, faceci nie mają nic przeciwko umawianiu się z kimś, kto miał więcej partnerów od nich. „W końcu równouprawnienie w seksie jest społecznie akceptowalne - mówi dr Helen Fischer.

Zobacz też, co nasz redakcyjny kolega z "Men's Health" miał do powiedzenia na temat liczby partnerów seksualnych.

REKLAMA

REKLAMA

prezerwatywa, kondom fot. shutterstock.com

Męska antykoncepcja

86 procent facetów zbadanych przez amerykański Men's Health twierdzi, że gdyby istniała męska anty koncepcja, to by się na nią zdecydowali. Ciekawe, czy u nas procent byłby równie wysoki, ale będziemy się mogły o tym przekonać w 2018 roku: wtedy to medykament ma wejść do sprzedaży.

WH 12/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij