[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Pozycje seksualne: trzcina

Czas na seksualny aerobik w Twoim wykonaniu! Czasem warto się nieco pogimnastykować nie tylko w fitness klubie, ale i w sypialni. Idealnie nada się do tego kolejna proponowana przez nas pozycja seksualna. Zobacz, jak uprawiać seks w pozycji trzciny i przy odrobinie wysiłku zafunduj sobie nieziemski orgazm tej nocy.

pozycje seksualne trzcina fot. shutterstock.com

Układ

Nie czarujmy się – ta pozycja nie należy do najprostszych. Ty kładziesz się na plecach, a Twój partner klęczy pomiędzy Twoimi udami. Unosisz biodra do góry i opierasz ciężar ciała na stopach (pamiętasz ćwiczenie z fitness klubu z wypychaniem bioder do góry?).

REKLAMA

On łapie Cię za biodra, które podtrzymuje podczas całego zbliżenia. Ty wyginasz plecy w łuk i opierasz się na karku tak, jakbyś robiła półmostek. Ufff…

plusZalety

Dodajcie trzcinę do Waszego seksualnego repertuaru, bo pozycja ta pozwala jednocześnie na głęboką penetrację i utrzymanie kontaktu wzrokowego. Szczególnie doceni ją Twój partner, bo będzie się mógł pochwalić swoją muskulaturą. Widok wygiętej w łuk kobiety również jest dla niego bardzo podniecający. Jeżeli więc w Waszej sypialni wieje ostatnio nudą, a Ty czujesz się na siłach – wiesz, co masz robić.

minusWady

Nie ma lekko, dziewczyno! Ta pozycja wymaga od Ciebie sporej gibkości i zmysłu równowagi. Obydwoje macie też zajęte ręce. On musi mocno podtrzymywać Cię za biodra, więc jego dłonie nie mogą pieścić Twojej łechtaczki. Ty raczej nie próbuj odrywać w tym celu swojej ręki od posłania, bo możesz stracić równowagę.

Zrób to lepiej

Postaraj się rytmicznie unosić i opuszczać biodra. Brzmi jak zalecenie, które usłyszysz od instruktorki w twoim fitness klubie na zajęciach „Atak na pośladki”, ale, uwierz nam, podczas miłosnych zapasów też się sprawdzi.

Unikaj tej pozycji, gdy...

Gdy czujesz, że jesteś blisko finału, skomplikowana pozycja może Ci utrudnić skupienie, więc czasem lepiej zmienić pozycję na wygodniejszą. Aha! Uważaj na trzcinę, jeśli masz problemy z kręgosłupem. Lepiej krzyczeć z rozkoszy niż z bólu.

Podoba Ci się trzcina? Spodobają Ci się też inne pozycje z kategorii "seksualny aerobik". Znajdziesz je, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji trzciny napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij