[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Pozycje seksualne: taczka

Jeśli wśród znajomych uchodzicie za fit parę, mamy dla Was propozycję, tfu!, pozycję. Seks w pozycji taczki nie należy może do najłatwiejszych, ale zapewnia ciekawe doznania i niecodzienne widoki. Gra jest więc warta świeczki. Zobacz, jak kochać się w pozycji taczki i pożegnaj łóżkową nudę!

pozycje seksualne

Układ

Pamiętasz lekcje WF-u? To już wiesz, na czym polega taczka. Kładziesz się na brzuchu, mężczyzna staje za Tobą. Podtrzymujesz się na rękach, a on unosi Twoje nogi, które Ty następnie opierasz na jego udach. Partner cały czas Cię podtrzymuje. Od samego czytania opisu się zmęczyłaś? Spokojnie, nie Ty jedna. Według ankiety przeprowadzonej na Men's Health do praktykowania tej pozycji przyznało się zaledwie 10% kobiet i 10% mężczyzn.

REKLAMA

plusZalety

Ta pozycja wprowadzi sporo egzotyki do Waszej łóżkowej rutyny. W zamian za solidny wysiłek, otrzymasz zupełnie nowe doznania, a Twój partner – niecodzienne widoki. Możesz też zawsze potraktować taczkę jako wyzwanie. Żeby wytrzymać w niej dłużej niż 30 sekund nie zapominaj o ćwiczeniach na silne ramiona.

minusWady

To wyjątkowo trudna pozycja. Wymaga sporo zaangażowania ze strony obojga partnerów, więc jeśli to Twoja pierwsza wizyta w jego sypialni, może poczekaj z taczką do następnej. Albo do mniej więcej sześćdziesiątej, gdy już przebrniecie przez seksualne przedszkole, podstawówkę i liceum. Ba! Do taczki potrzebny jest wręcz licencjat z seksu.

Zrób to lepiej

Jeśli taka pozycja jest dla Ciebie zbyt męcząca i najzwyczajniej w świecie nie jesteś w stanie się utrzymać, możesz przenieść się na krawędź łóżka i opierać ciężar ciała na łokciach. No chyba że jesteś prawdziwą fighterką, która codziennie trzaska serie na drążku, wówczas – hulaj dusza!

Unikaj tej pozycji, gdy...

Jeśli Twój partner na siłownię zagląda jedynie od wielkiego dzwonu, a Ty nasze plany ćwiczeniowe wykonywałaś… yyy no właśnie, dawno temu. Nie ma chyba większego sensu się tak męczyć. Chociaż spróbować, i owszem, zawsze warto.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji taczki napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij