Pozycje seksualne: taczka

Jeśli wśród znajomych uchodzicie za fit parę, mamy dla Was propozycję, tfu!, pozycję. Seks w pozycji taczki nie należy może do najłatwiejszych, ale zapewnia ciekawe doznania i niecodzienne widoki. Gra jest więc warta świeczki. Zobacz, jak kochać się w pozycji taczki i pożegnaj łóżkową nudę!

pozycje seksualne fot. shutterstock.com

Układ

Pamiętasz lekcje WF-u? To już wiesz, na czym polega taczka. Kładziesz się na brzuchu, mężczyzna staje za Tobą. Podtrzymujesz się na rękach, a on unosi Twoje nogi, które Ty następnie opierasz na jego udach. Partner cały czas Cię podtrzymuje. Od samego czytania opisu się zmęczyłaś? Spokojnie, nie Ty jedna. Według ankiety przeprowadzonej na Men's Health do praktykowania tej pozycji przyznało się zaledwie 10% kobiet i 10% mężczyzn.

plusZalety

Ta pozycja wprowadzi sporo egzotyki do Waszej łóżkowej rutyny. W zamian za solidny wysiłek, otrzymasz zupełnie nowe doznania, a Twój partner – niecodzienne widoki. Możesz też zawsze potraktować taczkę jako wyzwanie. Żeby wytrzymać w niej dłużej niż 30 sekund nie zapominaj o ćwiczeniach na silne ramiona.

minusWady

To wyjątkowo trudna pozycja. Wymaga sporo zaangażowania ze strony obojga partnerów, więc jeśli to Twoja pierwsza wizyta w jego sypialni, może poczekaj z taczką do następnej. Albo do mniej więcej sześćdziesiątej, gdy już przebrniecie przez seksualne przedszkole, podstawówkę i liceum. Ba! Do taczki potrzebny jest wręcz licencjat z seksu.

Zrób to lepiej

Jeśli taka pozycja jest dla Ciebie zbyt męcząca i najzwyczajniej w świecie nie jesteś w stanie się utrzymać, możesz przenieść się na krawędź łóżka i opierać ciężar ciała na łokciach. No chyba że jesteś prawdziwą fighterką, która codziennie trzaska serie na drążku, wówczas – hulaj dusza!

Unikaj tej pozycji, gdy...

Jeśli Twój partner na siłownię zagląda jedynie od wielkiego dzwonu, a Ty nasze plany ćwiczeniowe wykonywałaś… yyy no właśnie, dawno temu. Nie ma chyba większego sensu się tak męczyć. Chociaż spróbować, i owszem, zawsze warto.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji taczki napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Zobacz również:
REKLAMA