Pozycje seksualne: seks oralny

Nie wszyscy mieli w szkole łacinę, ale cunnilingus i fellatio pewnie brzmią znajomo, prawda? Nic dziwnego, bo jak pokazały wyniki ankiety przeprowadzonej na MH zarówno panie jaki i panowie po prostu uwielbiają seks oralny. Zobacz, dlaczego tak uwielbiamy miłość francuską.

seks oralny pozycje seksualne fot. shutterstock.com
seks oralny fot. shutterstock.com.

Układ

Jeżeli chodzi o seks oralny, to jak mawiał klasyk: ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Najpopularniejsza pozycją to ta, kiedy Ty leżysz wygodnie na plecach lub siedzisz z rozłożonymi nogami. Gdy już jego głowa wyląduje tam, gdzie ma wylądować, mogą dziać się cuda. Partner ma szerokie pole do popisu, bo wszystko w zasadzie zależy od jego umiejętności i wyczucia.

Jeśli to Ty chcesz zrobić mu dobrze, możesz przed nim klęknąć, gdy stoi lub siedzi. Możecie również zrobić na leżąco  po prostu się nad nim pochyl. Ta wersja jest preferowana przez te z nas, które są przewrażliwione na punkcie samczej dominacji.

Faceci lubią się poczuć jak królowie życia, więc nie rób tego z kamienną twarzą. Pokaż, że dawanie mu przyjemności Tobie również sprawia przyjemność – na pewno to doceni.

Jedni decydują się na seks oralny dopiero gdy ten klasyczny mają już za sobą i znają się nieco lepiej. Inni – wręcz przeciwnie, uważają, że to dobry początek znajomości. W seksie, także w oralnym, panuje całkowita wolność i swoboda. Ważne, żeby z partnerem nadawać na tych samych falach.

plusZalety

Seks oralny to najlepsza gra wstępna na świecie. W zasadzie jest tak dobra, że czasem może stanowić danie główne. Dobrze wiesz, że o orgazm pochwowy nie jest tak łatwo. Seks oralny daje Ci dużo większe szanse na udany finał. A jeżeli chodzi o niego, to chyba nie musimy nawet komentować. Jego cielęcy wzrok na myśl o Tobie. Tam. Robiącej To – powie Ci wszystko.

minusWady

Nie wszystkie kobiety lubią seks oralny. Nie zawsze też mężczyźni podchodzą do tego, jak należy i za bardzo popuszczają wodze fantazji. Jeżeli więc masz jakieś obawy, porozmawiaj o nich z partnerem. Ustalcie wcześniej, na co masz ochotę, a czego wolisz uniknąć.

Nasi koledzy z Men’s Health wielokrotnie podpowiadali swoim czytelnikom, że trzymanie za głowę czy włosy, to nie najlepszy pomysł, a wręcz bardzo zły. Jeśli Twój partner nie zdążył przeczytać tej porady, możesz mu podsunąć „niechcący” ten link.

Zrób to lepiej

Gdy on wyczynia cuda swoim językiem, Ty możesz dodatkowo pieścić łechtaczkę. W ten sposób możesz mu bez słów podpowiadać rytm, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli zaś to Ty jesteś stroną aktywną, nie zapominaj o jego jądrach. Możesz je całować, delikatnie ssać, delikatnie pieścić dłonią… Tylko pamiętaj – ostrożnie i bez żadnego gryzienia.

Unikaj tej pozycji, gdy...

Nie uprawiajcie seksu oralnego, jeśli któreś z Was ma opryszczkę. Nie rób też tego, jeśli po prostu nie lubisz.

Patent WH

Lubisz go pieścić ustami, ale już niekoniecznie chcesz, żeby tam finiszował? Lepiej ustalcie to wcześniej, bo w miłosnym uniesieniu on może nie odczytać na czas dawanych mu przez Ciebie znaków.

Jeśli seks oralny potraktujecie jako przystawkę, o najlepszych pozycjach do dania głównego przeczytasz, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Zobacz również:
REKLAMA