[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Pozycje seksualne: seks hiszpański

Matka Natura obdarzyła Cię sporym biustem? Zatem seks hiszpański, czyli stosunek miedzypiersiowy powinien znaleźć się w Twoim łóżkowym menu, np. jako sposób na grę wstępną. Nie ukrywajmy, że najwięcej przyjemności czerpie z tej pozycji Twój partner, szczególnie że od hiszpańskiej bardzo blisko do miłości francuskiej...

pozycje seksualne fot. shutterstock.com

Układ

Seks hiszpański to innymi słowy stosunek międzypiersiowy. Chodzi więc o to, żeby jego penis wylądował między Twoimi piersiami, które dodatkowo są przez Ciebie lub przez niego podtrzymywane.

REKLAMA

Połóż się na plecach, a Twój partner niech usiądzie na Tobie okrakiem. Możesz także przed nim klęknąć lub położyć się na krawędzi łóżka i odchylić mocno głowę do tyłu. Kombinacji jest wiele i ogranicza Was właściwie jedynie wyobraźnia.

plusZalety

Możecie potraktować ten rodzaj miłości jako grę wstępną i po jakimś czasie przejść do seksu oralnego lub normalnego stosunku. Na pewno Twój partner doceni nowe widoki i Twoje poświęcenie. To także świetny pomysł na seks w czasie okresu. Oczywiście, jeśli masz wówczas ochotę.

minusWady

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Seks hiszpański to przede wszystkim rozkosz dla Twojego partnera, ale przecież dawanie może być prawie tak samo przyjemne jak branie.

Zrób to lepiej

Panowie z Men’s Health wspominali coś o smakowych żelach do masażu. Jeśli chcesz zgarnąć tytuł Kochanki Roku, to połączenie seksu hiszpańskiego z fellatio jest jedną z najkrótszych dróg do jego zdobycia.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Jeśli Twój biust nie należy do wydatnych, nic z tego nie będzie. Nie przejmuj się, na seksie hiszpańskim świat się nie kończy, a wszyscy i tak dobrze wiedzą, że małe jest piękne.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o seksie hiszpańskim napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij