[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pozycje seksualne: poszerz repertuar

Oto sześć nowych pozycji seksualnych, które są rozwinięciem dobrze znanych i często wybieranych pozycji na jeźdźca i na łyżeczkę. Dzięki nim Wasz seks będzie jeszcze lepszy, a szansa na orgazm jeszcze większa. 

seks fot. shutterstock.com

Pozycja wyjściowa: na pieska

Krzesło miłości

REKLAMA

Podczas gdy Twój partner siedzi na krześle (wybierz stabilne, z mocnym oparciem), Ty siadasz mu na kolanach. Możesz oprzeć stopy o siedzenie krzesła. Cała inicjatywa należy teraz do Ciebie: wykonujesz kołyszące ruchy do przodu i do tyłu oraz w górę i w dół.

Kołyska

Niech Twój mężczyzna położy się na plecach i przyciągnie kolana do klatki piersiowej. Usiądź tyłem do niego na jego udach, opierając się plecami o jego stopy. Wyciągnij dłonie do tyłu, tak by partner mógł uchwycić Cię za nadgarstki, aby utrzymać równowagę. Może Ci się to wydawać dziwaczne, ale taka pozycja zapewnia ekstrastymulację.

Piesek z podparciem

Dobra pozycja na seks poza łóżkiem. Pochyl się do przodu i oprzyj dłonie o ścianę albo mebel. Partner wchodzi w Ciebie od tyłu. Fajne w tej pozycji jest to, że on ma wolne ręce i może ich swobodnie używać dla zwiększenia Twojej przyjemności.

Pozycja wyjściowa: na łyżeczkę

Oko w oko

Gdy tak leżycie wtuleni w siebie, podnieś nogę i przełóż ją przez jego nogi. Obróć głowę w jego stronę, byście mieli kontakt wzrokowy. Zwłaszcza dla kobiet jest to istotne, przenosi bowiem seks na głębszy poziom intymności.

Bliziutko siebie

Wypróbujcie tę pozycję podczas chłodniejszej majowej nocy. Leżąc z partnerem na łyżeczkę, podciągnij nogi do klatki piersiowej, kuląc się w embrionalnej pozycji. Niech Twój partner za Tobą zrobi to samo, przyciskając swoje ciało do Twojego najmocniej, jak się da. „To bardzo bliska, pełna czułości pozycja” – mówi dr Ian Kernel.

Zwinięci w kłębek

Kochając się w pozycji na łyżeczkę, przeturlajcie się razem w taki sposób, że leżysz na brzuchu, z nogami podciągniętymi, rękami wyprostowanymi na boki, a Twój partner nad Tobą przylega jak najściślej do Twojego ciała. W takiej pozycji partner ma najlepszy dostęp do Twojego punktu G.

Zobacz także, jak urozmaicić pozycję misjonarską i na jeźdźca.

WH 05/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij