[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Pozycje seksualne: na stojąco

Nikt nie mówi, że leniwe sesje w łóżku są niefajne, ale jeśli czasem marzy Ci się szybki numerek – seks na stojąco sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Zarówno wersja od tyłu jak i en face może Ci zapewnić niesamowite doznania. Wypróbuj kolejna pozycję z naszej kamasutry. I pamiętaj: koniec z  wymówkami! Akurat w tym przypadku nie potrzebujesz ani dużo czasu, ani dużo miejsca.

pozycje seksualne

Układ

Coś dla niecierpliwych kochanków! Jeśli nachodzi Cię ochota na szybki numerek, pozycja na stojąco jest do tego idealna. Możecie ją wykonać w dwóch wariantach: od przodu lub od tyłu.

REKLAMA

Jeżeli wybieracie wersję od tyłu, wypchnij mocno biodra i oprzyj się rękami o ścianę lub stół, aby utrzymać równowagę. Wykorzystajcie to, że mężczyzna ma w tym wariancie wolne ręce – niech zajmie się Twoimi udami, piersiami, łechtaczką... Dowolnie zmieniajcie też głębokość i tempo penetracji.

Natomiast jeśli wybieracie wersję en face, niech Twój partner przyprze Cię plecami do ściany. Będzie mu lżej, zwłaszcza, jeśli zdecyduje się unieść Cię na rękach. Seks na stojąco będzie dla Was sporym urozmaiceniem, jeśli zazwyczaj wybieracie leniwe sesje w łóżku.

plusZalety

Seks na stojąco należy do praktycznych pozycji. Żeby kochać się w ten sposób nie musisz być zawodową joginką ani miłośniczką treningu siłowego. Nie potrzebujesz do niej wiele miejsca, więc rozglądaj się za małymi i ciasnymi miejscówkami. Seks pod prysznicem? Śmiało! Seks w przebieralni? Jeśli tylko macie odwagę.

minusWady

Jedyną niedogodnością podczas seksu w pozycji stojącej może być zróżnicowany wzrost kochanków. Jeżeli jesteś sporo niższa od partnera, podłóż sobie coś pod nogi (encyklopedię, poduszki, koc...) i jeszcze mocniej wypchnij biodra. Sięgając po tego typu rozwiązania ryzykujesz jednak, że zamiast w namiętnym uścisku skończycie na podłodze pokładając się ze śmiechu. Bezpieczniej jest znaleźć schodek.

Patent WH

To że nie lubisz chodzić w szpilkach, nie oznacza, że mają leżeć schowane głęboko w szafie. Uwierz nam – na tę okazję nadadzą się znakomicie.

Zrób to lepiej

Jeśli Twój facet ma trochę krzepy, a Ty jesteś zwolenniczką zdrowego stylu życia, możecie spróbować wersji z podtrzymywaniem. Opleć partnera nogami, a on niech przytrzyma Twoje ciało i wykonuje mocne pchnięcia. Dla ułatwienia warto również w tym wariancie oprzeć się o ścianę. Uważaj tylko na zbyt szorstkie powierzchnie.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Nie unikaj.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o seksie na stojąco napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij