[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Pozycje seksualne: na pieska

Seksualna ankieta przeprowadzona na stronie MH wykazała, że zarówno panie, jak i panowie uwielbiają seks na pieska. Ta pozycja do kochania gwarantuje silne doznania, a więc i spore szanse na orgazm. Pokaż mu, że byłaś niegrzeczna dziewczynką i tej nocy wypróbujcie pozycję na pieska.

pozycje seksualne

Układ

Ankieta przeprowadzona na stronie Men’s Health wykazała, że jest to pozycja najlepiej oceniana przez nasze Czytelniczki. Aż 96% kobiet i 92% mężczyzn przyznało, że kochają się w ten sposób regularnie.

REKLAMA

Jak się do tego zabrać? Ty jesteś w pozycji na czworaka z wyprostowanymi lub ugiętymi w łokciach rękoma, on na kolanach wchodzi w Ciebie od tyłu, podtrzymując rękami Twoje biodra. Taka pozycja pozwala na bardzo głęboką penetrację i intensywną stymulację punktu G. Pokaż mu więc, że jesteś niegrzeczną dziewczynką i tej nocy zróbcie to ze zwierzęcą energią.

plus Zalety

W czasach po publikacji „50 twarzy Greya” i zalewie romansów o lekkim zabarwieniu sado-maso, już nikt nigdy nie zawstydzi się swoich fantazji o lekkiej uległości. Jeśli więc marzysz o klapsach, powiedz mu o tym, bo on pewnie też o tym marzy. Chcesz, żeby lekko pociągnął Cię za włosy? Śmiało – prawdopodobnie on też ma na to ochotę. „Lekko” jest w tym przypadku kluczowym słowem, więc przedyskutujcie to wcześniej. Nie chcesz przecież, żeby w miłosnym uniesieniu wyrwał Ci włosy z cebulkami.

minus Wady

Nie należy do tych najbardziej romantycznych. Podczas seksu na pieska nie możecie patrzeć sobie w oczy, więc nie wszystkim kochankom może to odpowiadać (jeśli wymiana spojrzeń jest niezbędna, możecie to zrobić przed lustrem).

Zrób to lepiej

Poproś go, by pochylił się nieco do przodu i jedną ręką pieścił Twoją łechtaczkę. Ćwiczenia z utrzymywania równowagi nie stanowią dla Ciebie problemu? Możesz spróbować jedną ręką dotykać się sama. Uważaj jednak, gdy on podkręca tempo.

Patent WH

Jeśli tylko masz ochotę na intensywniejsze doznania, oprzyj ciało na łóżku tak, by Twoje pośladki znajdowała się wyżej niż tułów. Taka pozycja zapewni jeszcze mocniejszą stymulację punktu G, a więc i większe szanse na orgazm.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Niektórym kobietom zbliżenie w takiej pozycji może sprawiać ból. Jeśli więc on ma okazałego penisa, a Ty jesteś jego anatomicznym przeciwieństwem, piesek nie jest dla Was.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji na pieska napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij