[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pozycje seksualne: na łyżeczki

Nie zawsze masz siłę na gimnastykę w sypialni? Szukasz pozycji do seksu, która będzie wygodna i dla Ciebie, i dla Twojego partnera? Lubisz leniwe niedziele w łóżku? Dobrze trafiłaś! Pozycja na łyżeczkę pozwoli Ci osiągnąć orgazm w sposób łatwy i baaardzo przyjemny. Oto kolejna odsłona naszej kamasutry. Zapraszamy.

pozycje seksualne fot. shutterstock.com

Układ

Nic nie relaksuje Cię tak, jak zasypianie na łyżeczkę w ramionach ukochanego? Zatem pokochasz też seks w tej pozycji. Zarówno Ty, jak i Twój partner leżycie na boku. Wasze ciała układają się jak leżące obok siebie łyżeczki – wyginasz plecy w łuk i przytulasz się do jego brzucha plecami. Następnie lekko unosisz nogę, żeby partner miał łatwiejszy dostęp do Twojej pochwy.

REKLAMA

plusZalety

Łyżeczki łączą w sobie dwie ważne podczas miłosnych uniesień cechy. Z jednej strony, dzięki tylnej penetracji, zapewniają mocniejsze odczucia. Z drugiej strony cenią ją sobie pary lubiące bliski kontakt i masę czułości. Jesteście wtedy naprawdę blisko.

Jeśli odchylisz do tyłu głowę, bez problemu możecie patrzeć sobie w oczy. On, przytulony do Ciebie, ma spore pole do popisu i może całować Twoją szyję, kark i plecy. Ty natomiast nie potrzebujesz rąk, by trzymać równowagę, więc możesz pieścić się do woli.

To także idealna pozycja dla leniuszków! Jeśli więc on jest zmęczony po pracy, a Ty nie masz ochoty na cyrkowe akrobacje – łyżeczka jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

minusWady

Jakie wady?

Zrób to lepiej

Wygnij się do przodu tak, by odsunąć się od jego brzucha i wypnij mocniej pośladki. W ten sposób, zmieniając kąt i głębokość penetracji, sprawisz, że Twoje doznania będą jeszcze intensywniejsze.

Patent WH

Nie zapominaj o jego jądrach. To silna strefa erogenna mężczyzn, nie wiedzieć czemu tak często kompletnie pomijana. Nie przesadzaj jednak z intensywnością pieszczot, bo zamiast jęków rozkoszy, usłyszysz syk bólu.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Nie unikaj. Jasne, nie jest to najbardziej szalona pozycja na świecie, ale zdecydowanie powinna na stałe zagościć w Waszym sypialnianym repertuarze.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji na łyżeczki napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij