[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Pozycje seksualne: motylek

Motylek to wyższa szkoła jazdy, jeżeli chodzi o pozycje seksualne. Ale nikt nie powiedział, że zawsze będzie łatwo, prawda? Zobacz, jak uprawiać seks w pozycji motylka, a zapewnisz sobie i swojemu partnerowi niecodzienne doznania i ciekawe widoki. Ach, no i prawie byśmy zapomniały  z rozkoszy możesz odlecieć do nieba!

pozycje seksualne

Układ

To pozycja, którą śmiało można zaliczyć do kategorii „seksualny aerobik”. Nie oznacza to jednak, że brakuje jej zmysłowości i nuty czułości. Mężczyzna siada na posłaniu w siadzie zwanym w karate zazen, z rozchylonymi nogami i, podpierając się na rękach, odchyla się nieco do tyłu.

REKLAMA

Kobieta siada na jego udach i również odchyla się do tyłu, opierając się na rękach. Wykonują wspólnie okrężne ruchy biodrami, ale każde w przeciwnym kierunku. Możesz także odpychać się nogami i wykonywać ruchy w kierunku góra-dół.

plusZalety

A i owszem! Chociaż wymaga odrobiny kondycji, motylek nie należy do najtrudniejszych pozycji seksualnych. Zagwarantuje Wam ciekawe widoki i zapewni możliwość utrzymania kontaktu wzrokowego, a wiadomo, że oglądanie reakcji partnera działa bardzo pobudzająco!

minusWady

Ręce obojga partnerów ciężko pracują, ale są wyłączone z zabawy. Jeśli więc cenisz sobie jego namiętny dotyk, motylek Ci go nie zagwarantuje. Nie oznacza to, że powinnaś z niego całkowicie zrezygnować – rąk możecie używać wcześniej lub później.

Zrób to lepiej

Kiedy Ty trzymasz już swoje nogi na jego udach, on unosi się na kolanach i trzymając Cię za kostki, podnosi Twoje nogi i biodra do góry. Więcej akrobacji, ale i większa frajda.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Nigdy. Oczywiście, jeśli jesteś zmęczona po ciężkim dniu i marzysz jedynie o chwili relaksu, zdecyduj się raczej na bardziej komfortową pozycję (ktoś tu mówił o łyżeczkach?). W przeciwnym razie – spróbuj dziewczyno! Wersja udoskonalona (ta z nogami do góry) niezbyt się nadaje na seks tuż po obfitej kolacji.

Motylek motylkiem, ale poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji motylka napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij