[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pozycje seksualne: małpka

Ta pozycja seksualna, która jest odmianą seksu na stojąco, wymaga nieco sprawności od Twojego partnera. Jego wysiłek zaowocuje jednak niesamowitymi doznaniami dla Waszej dwójki. Jeśli więc ostatnio w sypialni wieje nudą i lubicie kochać się na stojaka, wypróbujcie seks w pozycji małpki.

pozycje seksualne fot. shutterstock.com

Układ

Jeśli lubisz figle w łóżku, małpka to coś akurat dla Ciebie. Ta wariacja pozycji na stojąco wymaga od Twojego partnera dobrej kondycji, bo to on będzie odwalał całą robotę.

REKLAMA

Stajecie naprzeciwko siebie, partner bierze Cię na ręce, a Ty oplatasz go nogami w pasie. Reszta właściwie zależy już tylko od niego – musi Cię utrzymać i jednocześnie kontrolować ruchy góra-dół. Odrobina egzotyki jeszcze nikomu nie zaszkodziła, więc jeśli tylko Twój partner czuje się na siłach, śmiało – wskakuj na niego.

plusZalety

To pozycja dla naprawdę namiętnych kochanków. Nie słyszeliśmy, by w takim układzie kochały się pary nieco już sobą znudzone. Cały akt seksualny w pozycji małpki może okazać się zbyt męczący, ale wykorzystajcie ją jako przerywnik wtedy, kiedy np. on przenosi Cię z kuchennego blatu na łóżko. Panowie z MH wspominali także coś o seksualnym fitnessie – być może Twój partner będzie chciał potraktować małpkę jako tego typu wyzwanie.

minusWady

Seks w tym układzie, według ankiety przeprowadzonej na stronie Men’s Health, uprawiało jedynie 55% kobiet i 53% mężczyzn. Dlaczego? Bo to dla niego bardzo męczący układ, więc nie spodziewaj się, że spędzisz w tej pozycji zbyt wiele czasu.

Zrób to lepiej

Oprzyj się plecami o ścianę, by odciążyć partnera. Uważaj tylko na zamontowane na ścianie wieszaki i półeczki, bo w emocjach zdarza się nieprzyjemnie zdziwić.

Patent WH

Jeśli macie zamontowany drążek – możesz się go chwycić i odciążyć partnera.

Unikaj tej pozycji, gdy…

Jeśli Twojego partnera ze sportem łączy wyłącznie pakiet na telewizję cyfrową, a Ty na dodatek nie należysz do najszczuplejszych, małpka okaże się zbyt akrobatyczną pozycją.

Poczytaj też o innych pozycjach, zaglądając do Leksykonu pozycji seksualnych WH.

Pst! Zobacz też, co o pozycji małpki napisali nasi koledzy z Men's Health lub podsuń ten artykuł swojemu partnerowi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij