[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Pozycje seksualne: klasyka w nowej odsłonie

Według badań, im więcej eksperymentów w łóżku, tym większa szansa na orgazm, silniejsza więź z partnerem i większe zadowolenie ze związku. Oto kreatywne rozwinięcie pozycji seksualnych: misjonarskiej i na jeźdźca. Spróbuj, a przekonasz się, że w sypialni może być jeszcze lepiej.

seks fot. shutterstock.com

Pozycja wyjściowa: misjonarska

Cat

REKLAMA

Ta pozycja naprawdę nazywa się Cat, a to skrót od coital alignment technique. To technika, która ma na celu zmaksymalizowanie doznań łechtaczkowych. Gdy Twój partner leży na Tobie, przesuń się pod nim ok. 5 cm w dół, tak by wasze biodra znajdowały się na tej samej wysokości.

Opleć nogami jego uda. Chodzi o to, aby wasze biodra poruszały się w tym samym kołyszącym rytmie do przodu i do tyłu, tak by jego penis – wysuwając się i wsuwając – drażnił łechtaczkę oraz wzgórek łonowy.

Na kolana

Połóż się na plecach i przyciągnij złączone kolana do klatki piersiowej. Twój partner niech uklęknie przed Tobą i w tej pozycji wejdzie w Ciebie, trzymając Twoje nogi razem. Ta pozycja zmusza go do wolniejszych pchnięć, co wydłuży czas trwania stosunku.

Noga w górę

Unieś wysoko nogi, tak by oprzeć stopy na jego ramionach (ewentualnie na klatce piersiowej). Może wygodniej Ci będzie, jeżeli rękami przytrzymasz tylną stronę ud. W takiej pozycji jego penis wejdzie w Ciebie głębiej i w trakcie pchnięć będzie drażnił punkt G oraz uderzał w ściankę pęcherza moczowego, co wiele kobiet uważa za bardzo przyjemne doznanie.  

Pozycja wyjściowa: na jeźdźca

Odwrócona kowbojka

„Klęcząc na partnerze, przekręć ciało o 180 stopni, tak by Twoja twarz była skierowana w stronę jego stóp” – radzi nasz znajomy seksuolog dr Ian Kerner. Ta odmiana „jeźdźca” pozwala na większą stymulację wrażliwych punktów w pochwie.

Odwrócony misjonarz

Rozpocznijcie od zwykłej pozycji na jeźdźca, następnie połóż się na partnerze i wyprostuj nogi. Teraz wykonuj kołyszące ruchy do przodu i do tyłu. Aby zmniejszyć tarcie i zwiększyć przyjemne doznania, rozsmaruj oliwkę na jego klatce piersiowej.

Mam cię!

„Dosiądź swojego faceta w przysiadzie, ze stopami ułożonymi płasko na podłożu” – radzi seksuolog Patricia Love, autorka książki „Sekret udanego małżeństwa, czyli jak rozumieć się bez słów”. Ta pozycja umożliwi Ci lepszą kontrolę nad ruchami penisa.  

Wypróbujcie z partnerem także inne pozycje seksualne z naszego leksykonu.

WH 09/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij