[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Po czym poznać, że to będzie udany związek?

Jak poznać, że Wasz związek będzie trwał długie lata? Kochacie się, uważacie za mądrych, zabawnych i atrakcyjnych – to dobrze! My prezentujemy 10 nie aż tak oczywistych oznak udanego związku.

fot. Syda Productions 2014/shutterstock.com fot. Syda Productions 2014/shutterstock.com

1. Jesteś wdzięczna – i o tym mówisz

Mówienie „dziękuję” może być tak samo ważne jak „kocham Cię”. Okazywanie partnerowi wdzięczności i docenianie tego, co dla Ciebie robi, jest bardzo korzystne dla Waszej relacji, co potwierdzają także naukowcy.

REKLAMA

miłość, udany związek, endorfiny, seks fot. wavebreakmedia 2015/shutterstock.com

2. Śpicie na łyżeczkę

Jeśli nie spędzacie nocy pod osobnymi kołdrami (a między Wami zmieściłyby się jeszcze 2 osoby), tylko leżycie wtuleni w siebie – to dobry znak. Najnowsze badania dowodzą, że pary, które w nocy nie zachowują dystansu, mają większą szansę na stworzenie długotrwałego związku.

3. Twój partner tryska zdrowiem i optymizmem

O ile nie uważasz, że wspólne narzekanie to najlepszy sposób na umocnienie związku (a nie powinnaś tak uważać), optymizm i świetna kondycja zdrowotna Twojego partnera mogą bardzo pomóc w tworzeniu dobrze rokującego związku.

fot. wavebreakmedia 2014/shutterstock.com fot. wavebreakmedia 2014/shutterstock.com

4. Mówicie to samo

I nie chodzi o to, że wspólnie potraficie wyrecytować teksty z „Kilera”. Jeżeli używacie tych samych czasowników, przysłówków i innych części mowy, a w Waszym słownictwie można znaleźć wiele wspólnych mianowników – to dobry znak.

fot. shutterstock.com fot. shutterstock.com

5. Często się całujecie

Kolejny powód, by nie żałować sobie okazywania dowodów miłości. Pary, które spędzają dużo czasu na obdarowywaniu się pocałunkami, często cieszą się udanym związkiem. A czy wiesz, jakie skutki wywołuje pocałunek?

miłość, udany związek, endorfiny, seks fot. Rido 2015/shutterstock.com

6. Chodzicie na podwójne randki

Nie, nie chodzi o to, że najpierw spotykasz się ze swoim facetem, a później z kimś innym. Jeśli jednak macie parę przyjaciół, z którymi widujecie się co piątek – brawo! Takie spotkania umacniają nie tylko przyjaźń z nimi, ale także Twoją więź z partnerem.

fot. shutterstock.com fot. shutterstock.com

7. Zarabiasz więcej

Dobry znak, zwłaszcza, jeśli masz dzieci. Prawdopodobieństwo, że małżonkowie (którzy mają pociechy w wieku od 4 do 7 lat) się rozstaną, jest mniejsze, gdy kobieta zarabia więcej. Pieniądze w związku to śliski temat, ale lepiej go nie unikać –  zobacz w jaki sposób rozmawiać o finansach z partnerem.

miłość, udany związek, endorfiny, seks fot. Edyta Pawlowska 2015/shutterstock.com

8. Wspólnie oglądacie komedie romantyczne

U par, które spędzają czas na oglądaniu filmów o miłości, istnieje o połowę mniejsze prawdopodobieństwo rozstania w przeciągu kolejnych trzech lat – tak dowodzą badania. „Pamiętnik”, „To właśnie miłość”, „Szkoła uczuć”, albo jeśli macie dużo czasu - "Titanic” – i do dzieła. Nie musisz dziękować.

fot. 	Luna Vandoorne  2015/shutterstock.pl fot. Luna Vandoorne 2015/shutterstock.pl

9. Czujesz motyle w brzuchu

Czasami to, co podpowiada Ci Twój żołądek i inne narządy wewnętrzne, może lepiej odzwierciedlać kondycję związku niż Twoje uczucia. Jeśli więc Twoje trzewia są w dobrej kondycji, związek prawdopodobnie też będzie.

seks, para fot. Guryanov Andrey 2015/shutterstock.com

10. Uprawiacie dużo seksu

Jeżeli przeczytałaś drugi punkt i doszłaś do wniosku, że go nie spełniacie, bo w sumie w ciągu nocy niewiele czasu poświęcacie na sen – to dobry znak! Im więcej seksu, tym lepiej. Nie tylko pozytywnie odbije się to na Twoim związku, ale też na dobrym humorze. Nasza rada: make love, not war.

tekst: Alison Goldman

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij